ВІЙНА, Спорт

Футбольний матч

У суботу, 28 листопада на футбольному полі ЗОШ № 1 відбувся футбольний матч присв’ячений річниці Майдану…

Першоджерело: Футбольний матч до річниці Майдану

****

Шановні побратими!

28 листопада 2015 року на штучному майданчику ЗОШ-N1, відбувся вже другий щорічний, традиційний обласний турнір з міні-футболу, серед ветеранів, присвячений другій річниці початку Майдану та Революції Гідності.

Взагалі проведення турніру планувалося іще тиждень тому на 21 листопада, але складні погодні умови не дозволили провести його і ми змушені були провести тижнем пізніше. Спортивний майданчик зустрів нас доволі прохолодною погодою, було десь – 2 градуси морозу.

Але, футболісти наші загартовані і холодна погода нікого не злякала. На старт вийшли 3 команди ветеранів з Українки, Обухова і Василькова у віковій категорії від 50 років і старше. На початку турніру за традицією звучав гімн України!

Так вже співпало, що в цей день Україна відзначала роковини Голодомору і пам’ять усіх загиблих і померлих українців у ті страшні 30-ті роки минулого століття, було вшановано хвилиною мовчання!

Після цього перед футболістами і глядачами виступив з вітальним словом наш депутат УМР Михайло Перебийніс. Чарівна дівчина Алінка Давидюк з с. Трипілля, усім нам подарувала свою гарну пісню про Київську Русь.

У команди Василькова в цей день святкував день народження його кращий гравець Валерій Горох, якому від імені усіх футболістів була врученв футболка з номером 50! Тобто він святкував 50-річний ювілей на футбольному майданчику нашої Українки! Ну, а тепер власне про сам турнір, матчі гралися по колу, кожна команда з кожною і так виявляли переможця.

На жаль наша команда після минулорічної перемоги не змогла на цей раз підтвердити свій клас, по черзі програвши 1:6 Василькову і 2:6 Обухову, та зайняла 3-місце. Скажу, що на цей раз не вистачало у нас з різних причин деяких гравців, а ті що були на полі, їм фактично усім було за 60 років.

Переможцем турніру на цей раз стала команда Обухова, яка в запеклій боротьбі, перемогла команду Василькова з рахунком 5:4, васильківці стали другими.

Команда-переможець отримала кубок, усі 3 команди отримали медалі відповідного ступеню, нагородження проводили депутати УМР Михайло Перебийніс, Петро Солодушко, до речі він же і капітан нашої команди і він же автор усіх трьох м’ячів нашої команди у ворота суперників, а також помічник-консультант депутата ВР Віктор Романюка та наша місцева активістка Алевтина Шмагель.

Усі футболісти завдячують проведенню турніру нашому депутату Віктору Романюку, який багато разів допомагає нам у його проведеннях , надаючи фінансову підтримку! Окрема подяка і нашому місцевому бізнесмену Максиму Мостовому за дольову участь у цьому заході! Змагання закінчилися, а футболісти готуються вже до наступних звитяг! Всім добра! Слава Україні! Слава нації!

Єгор Данилюк 

Leave a Reply