БЛАГОУСТРІЙ, Олена Білоус

2 серія або бабусі знову в ділі

Сьогодні в Українці знову випав білий лапатий сніжок.

Відчула полегшення, коли о 12 годині поверталася додому. Адже суцільний льодяний покрив, яким вкрита була Українка присипало хоча б трохи сніжком і тому можна було впевнено ходити містом. Разів з 5 якби не підтримали навернулася б це точно!

Як же цього разу прибирали наш міський ринок? Цікаво? Так от між іншим, схоже сьогодні знову КП”Міський ринок”прибирали фізичною силою бабусь з підприємства “Садиба”. Сніг вишкрябали аж під асфальт. Уявляєте?

А ще невтомним бабусям, навіть великий трактор допомагав прибирати! Все це звійсно дуже добре. Людям допомагає техніка.

З цього приводу стало цікаво хто ж оплачував дане прибирання: КП”Міський ринок” чи місто? Якщо КП”Міський ринок”, то підприємцям варто було б переглянути документацію, щоб дізнатися скільки було витрачено коштів. Або, можливо, трактор з людьми безкоштовно працювали? Хоча це й майже неймовірно!

Де ж всетаки поділася снігоприбиральна машина КП”Міський ринок” про яку ми нещодавно згадували?

Вчорашня Українка

Таку картину “Приплыли…”можна було спостерігати вчора майже по всьому місті. На відео ми бачимо не сніг, а – спражнісінький лід. Як по таких дорогах взагалі можна ходити без переломів та ушибів? Щоправда Бродвей, площа біля ПК “Енергетик”(навколо ялинки), а також біля міськради були почищені майже на 5(+).

Leave a Reply