БЛАГОУСТРІЙ, Депутати, Олена Білоус, Очима жінок

Зустріч з громадою с. Плюти для обговорення містобудівної документації

Було цікаво, змістовно та пізнавально, адже 23.01.2016 року о 13.00 в будівлі літературно-мистецького комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» за адресою: с. Плюти, вул. А. Малишка, 44 за участю розробника містобудівної документації ТОВ «Проектгенплан» відбулася зустріч з громадою села для обговорення (презентації) містобудівної документації «Детальний масиву с. Плюти Обухівського району Київської області».

На приватній ділянці на лузі (там де колись в радянські часи відбувались районні сільгоспярмарки), планується розташувати житловий масив на 1860 жителів, які будуть проживати в 4-х поверхових будинках.
Детальніше про зустріч можна дізнатися з відео.

Відео 1. Громадське обговорення (смартфон)

Різниця між даними відео в якості картинки, ракурсі відеозйомки, звуку та закінченні обговорення.

Відео 2. Громадське обговорення (відеокамера) Найцікавіше останні 5 хв.

Коментарі:

Влад Шершень А школы и садики они тоже построят или это заработать ,а потом нам ,,,,,,,,,!

Шевченко Олексій Питань дуже багато, школа, садочок, амбулаторія на плані є. Чи буде реалізован проект, це питання відкрите.
Олег Донской   Со слов представителя инвестора, школу и детский садик они будут строить вместе с жилыми домами. Запланирован садик на 160 мест и школа на 250 мест.
Олег Донской  Если застройщик не лукавит, то на 1860 жителей он построит 160 местный садик и 250 местную школу. А сколько построили застройщики в Украинке квартир за последние 5-7 лет и где их новый садик и школа?

Leave a Reply