БЛАГОУСТРІЙ, Депутати, Правоохоронці

Нецільове використання земель? Берег Дніпра в м.Українка.

місцевий ... пляжу

“Прокуратура Київщини розслідує наведені «Депутатським контролем» факти нецільового використання земель в Українці”, – повідомили на сайті Депутатський контроль.

Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактами нецільового використання земельних ділянок поблизу Дніпра в м. Українка, де на комунальному пляжі зводяться житлові будинки. Про це відомство повідомило народного депутата, співголову МДО «Депутатський контроль» Дениса Силантьєва.

12800132_183775902000255_1233238891748139315_n

Парламентар звернув увагу профільних органів на те, що до махінацій із землею ймовірно причетні і посадовці Української міської ради та підпорядкованого їй комунального підприємства «Ресурс». Саме останньому у 2012 році міська влада виділила 0,42 га поблизу Дніпра для будівництва там відкритої автостоянки та торгівельно-розважальної інфраструктури. На цьому наполягали самі жителі Українки.

Будівництво там таки розпочалося, але, житлових будинків – без усіляких дозвільних документів та перевірок. Принаймні ПП «Альт-Послуга», що за інформацією архітектурно-будівельної інспекції Київщини, є замовником у цій справі, дозвільних документів немає.

«Все це свідчить, що будівництво несанкціоноване, а міська рада та КП «Ресурс» задіяні в цьому правопорушенні. Також варто наголосити, що споруди зводяться, в тому числі, і на громадському пляжі, що є просто неприпустимим», – заявив народний депутат.

«Депутатський контроль» вже направляв голові міськради Українки запит щодо надання копій дозвільних документів на забудову зазначеної ділянки. Відповіді парламентарі так і не отримали.

Прокуратура області запевняє, що розпочате за зверненням МДО розслідування буде максимально комплексним та оперативним.

Leave a Reply