БЛАГОУСТРІЙ, Депутати, ОСББ

Відбулися перші Установчі збори жителів буд.Дніпровський, 22

“З 1 липня 2016 в Україні змінюється підхід до управління житловими будинками”- зазначила  депутат Української  міської ради Олена Славна  .

Власники мають зорганізуватись в ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) і приймати колективні рішення щодо утримання свого будинку і прилеглої території.

Для власників квартир в кооперативних будинках це звичайна річ, інша справа- будинки комунальної власності, де мешканці обслуговувались державними і комунальними підприємствами. Але державний Закон змусить всіх піклуватись не тільки про власну квартиру, а й про спільне майно будинку. До законотворців багато запитань, особливо від мешканців “старих” будинків стосовно фінансування нагальних капремонтів, час яких вже настав. Сподіваємось, що вони будуть вирішені.

6 березня 2016 року в примiщенні ПК “Енергетик” відбулися Установчі збори власників квартир в будинку Дніпровський, 22. Згідно закону про ОСББ, всі власники були запрошені в письмовій формі за два тижні.

Попередньо проводилось декілька зустрічей для обговорення і роз’яснення Закону про ОСББ, про переваги й ризики, про існуючі тарифи, реальні витрати і планування розподілу коштів на утримання будинку і прилеглої території з власниками й мешканцями.

Хто не був присутній на таких зустрічах мали можливість обговорити питання, що їх турбують, на Установчих зборах. В цілому збори пройшли конструктивно. Ті власники, хто визначились, проголосували на Зборах, для решти є ще 14 днів для вивчення Статуту і голосування шляхом письмового опитування.

Побажаємо вдалого старту й вдачі міцному і дієвому об’єднанню співвласників “ДоброБуд”!

Олена Славна

Leave a Reply