ВІДЕО, Олена Білоус, ПОГОВОРИМО, Спорт

Андрій Самчук – сенсей клубу “Катарсис”

Андрій Самчук

Днями мені випала нагода поспілкуватись з Президентом Київської обласної Федерації Зендокай Карате До, сенсеєм клубу “Катарсис” м. Обухів (3-й Дан з Араші Карате, 1-й дан з Зендокай Карате-до, 1-й дан зТсу Шин Ген ММА, 1-й Дан з Кудо), Андрієм Самчуком.
Якщо коротко, то так. Ця людина багатогранна, яка має за плечима 26 р. практики та 7р. тренерської роботи. А буквально днями поїде до Таїланду на семінар (запросили).

Андрій Миколайович розпочав свою спортивну кар’єру в 1988 р., коли почав займатися вільною боротьбою та боксом. Потім майже 3 роки віддав рукопашному бою, а вже з 1993-2002 займався Тайським боксом, Гунфу, Капуеро, Хапкідо. Після цього 8 років серйозно займався Дайдо Джуку Кудо (з 2002-2004 і Айкідо). В цей же час розпочав свою тренерську кар`єру, заснував клуб “Катарсис”.

В 2010 році клуб вийшов з Федерації Дайдо Джуку Кудо України і ввійшов у Федерацію Араши Карате.

За зустріч затронули багато цікавих тем.

Однак, під час запису намучилася з відео, адже техніка чомусь просто відмовлялася працювати. А потім ще й вдома на мене чекав сюрприз, що не все записалося в тій якості якій би хотілося (один файл просто не відкрився). Ну просто містика якась. Благо, що я завжди страхуюсь та встановлюю декілька записуючих пристроїв, а то було б ой як не зручно 🙂

До нових зустрічей з цікавими особистостями!

Leave a Reply