БЛАГОУСТРІЙ, Депутати, ЕКОЛОГІЯ

Вивчення та обговорення питання покращення екологічної ситуації в м.Українка (+Відео)

22 березня 2016р. в малому залі Української міської ради відбулося І-ше засідання комісії з питань обговорення дій Трипільської ТЕС в розрізі покращення екологічної безпеки регіону.

Що обговорювали? Які питання підіймалися? Як намагатимуться вирішувати наболілі проблемні питання, а можливо й ні?

Детально про все це дивіться в наступному відеозаписі:

ЗОЛОВІДВАЛ

В зв’язку з пилінням золовідвалу в травні 2015р. громадськість міста Українка зустрілась з керівництвом електростанції на Трипільській ТЕС. Під час цієї зустрічі директор ТпТЕС Петро Кравець докладно розповів громадськості про заходи, які станція проводить заради зменшеннюя негативного впливу золовідвалу на навколишнє середовище.

Дивлячись на фото другої карти золовідвалу можна сказати, що протягом 2015 року проведена значна робота по накриттю значної частини карти золовідвалу матеріалом, який перешкоджає поривам вітру підіймати в повітря часточки золи в сухий період року.

На фото, що зроблене на поч. березня 2016р. ми бачимо, що 2-га карта золовідвалу вкрита білим шаром матеріалу. Це не сніг. Таким чином наразі вона виведена з активної експлуатації.

3-тя карта золовідвалу, яка зараз активно використовується, що видно на фото, більшою мірою вкрита шаром води, що також має завадити пиліню в сухий вітряний період року.

ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ

(2-га та 1-ша прес-конференції)

*** 2-га конференція

28 січня 2016  року о 12.00 по вул.Соснова, 6 (м.Українка) за ініціативи міжнародного фонду “Скорочення ризиків”, ПП”Юридична фірма “Імператив Плюс”, за участі представників Трипільської ТЕС, депутатського корпусу Української міської ради, представників громадськості та запрошених ЗМІ відбулася прес-конференція.

Безымянныйfg

Учасники конференції в приміщенні Промінвест банку

    Результатом зустрічі стало створення комісії, яка займатиметься пошуком шляхів вирішення екологічних питань в місті.  Перше засідання комісії відбулося 22.03.2016р. 

*** 1-ша конференція

Вчора (24.12.2015р.) о 12.00 на Трипільській ТЕС розпочалася екологічна конференція. Учасники: керівник Трипільської ТЕС Петро Кравець, працівники станції з питань екології, представники різних громадських організацій Обухова та Українки, а також депутати Української міської ради VII cкликання.

858178_942817875804180_999202016976936004_o

Учасники конференції на ТпТЕС

Нещодавно компанія Центренерго підписала договір з компанією МАКЛАЙФ АСУ (Кривий Ріг), яка має виготовити, закупити та змонтувати обладнання (по використанню золи виносу) до моменту його гідровидалення на золовідвал, тобто на виході її з котла.

Відходи, які до цього були вилучені гідроспособом на золовідвал вже мають іншу історію та спосіб утилізації. Також під час обговорення були зазначено, що дане обладнання на першому енергоблоці розпочне свою роботу в квітні-травні 2016р. за умови якщо цьому не завадять бюрократичні механізми, які наразі діють в енергетичній сфері України.

 

Leave a Reply