БЛАГОУСТРІЙ, Олена Білоус

Дубовий яр. Що змінилося? (+Відео)

Сьогодні зранку мені повідомили, що на території де ростуть вікові дуби відбуваються якісь зміни.

Вирішила пройтися до місця подій та на власні очі побачити що ж відбувається?

Підійшовши ближче я помітила, що поблизу недобудованої споруди пана Шутака вже немає бетонних брил (скоріше за все він їх, нарешті, просто вивіз).

Пройшла трохи далі… і зрозуміла, що напевно давно не була на цьому місці, адже наразі вже більша територія яру розчищена завдяки чому наших велетнів досить гарно видно ще з самої дороги.

 Як то кажуть: Життя не стоїть на місці! Так і тут потроху звільняється територія від сміття, стає більш схожою на ту, якою вона б мала бути, аби за нею слідкували як слід протягом багатьох років (ділянка знаходилася в комунальній власності).

Кажуть тут багато сміття, є шприци на кожному кроці. Так, звісно сміття є але його не стільки, щоб все це не можна було б просто прибрати. 

Знаєте, просто РЕСПЕКТ людям (дорослим та дітлахам), які починаючи з лютого  2016 року (і не тільки) періодично вихідними приходить та потроху прибирають.

Вони не афішують дане дійство в газетах, а просто йдуть та роблять. Можна сказати, що суботники в них розпочалися на 2 місяці раніше запланованих такими організаціями як “Зробимо Україну чистою”… 

Спираючись на їхні слова можна з впевненістю сказати, що дану місцину приберуть від усілякого непотребу! 

Це робиться не заради піару, або ж самопіару, як в нашому місті дехто звик. А просто для того, аби часточка зеленого куточку залишалася та радувала око не тільки місцевих жителів але й випадкових перехожих.

Далі до вашої уваги відеозапис завантаження бетонних плит на вантажну машину.

Leave a Reply