БЛАГОУСТРІЙ, Депутати

Подібних гостей варто прославляти!

“Ось один з аргументів, чому з гостей нашого села, які відвідують Городище все таки варто брати гроші за відвідини”, – повідомив Kostyantyn Khimichenko в Витачівська школа * Vytachiv school

 По-перше не всі вони є добросовісними гостями, і не всі знають що таке залишити після себе чистоту, по-друге – в містах ми на кожному кроці за все платимо (музеї, театри, парки розваг, та ін.), і по-третє – якщо ми цього не робитимемо, ми не зможемо підтримувати в належному стані туристичні об’єкти власними зусиллями.

12994426_1577976839180336_1432571792091597175_n

Приклад недобросовісності на фото – один із відвідувачів нашого села повісив на кований хрест біля Каплиці власного “залізного коня”, і ніби на глум підписав: “і розпяли єго за грєхі тяжкіє”.

Даний “гість” нашого села (якщо так його можна назвати) не здогадується мабуть, що над цим кованим хрестом ручної роботи тернопільський коваль не одну літру поту пролив, і зовсім не для того, аби на нього вішали власні велосипеди, і хизувалися цим в соціальних мережах. Одним словом серед нас є люди, для яких святістю є інше, ніж для справді свідомої людини.
P.S.Прізвище автора фото не публікуємо з метою уникнення будь яких інсцинуацій.

Leave a Reply