БЛАГОУСТРІЙ, Депутати

Українка отримала нові функції архітектурно-будівельного контролю

“Українка стала третім містом в Київській області, яке отримало нові функції архітектурно-будівельного контролю”, – повідомила ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ на сайті Урядовий портал.

В повідомленні також йдеться, що 26 квітня акт приймання-передавання справ підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та міський голова Українки Павло Козирєв.

Новоутворений орган архбудконтролю Українки матиме змогу:

1. реєструвати й надавати дозвільні документи;

2. здійснювати перевірки законності будівництв;

3. штрафувати порушників;

4. зупиняти незаконні будівельні роботи.

ОЛЕКСІЙ КУДРЯВЦЕВ

«Сподіваюсь, що Українка, користуючись новими повноваженнями, стане регіональним лідером за рівнем надання послуг у сфері будівництва та створить громадянам й підприємцям максимально комфортні умови для здійснення законних будівельних робіт»

ПАВЛО КОЗИРЄВ

«Для нашого міста це очікувана подія. Ми використаємо цей шанс, щоб зробити адміністративні послуги доступними для людей, а контроль над будівництвом ще більш якісним. Дякую Держархбудінспекції за партнерство та підтримку на шляху до отримання Українкою нових функцій».

Нагадаємо, що сьогодні низка громад вже отримали нові повноваження в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю.

В Обухові відкрили доступ до Державного земельного кадастру 24 березня 2016р. 

Серед них такі великі міста як Харків, Луцьк, Тернопіль, Херсон і Маріуполь, а також Ірпінь й Макарів на Київщині, Чорономорськ на Одещині, Славута на Хмельниччині, міста Дружківка, Красний Лиман, Торецьк (Дзержинськ) та Селидове в Донецькій області.

Leave a Reply