Спорт

Мрії повинні збуватися

“Ще в 2013 році, коли я переїхав до найгарнішого міста нашої неньки України – Українки, і побачивши велику армію рибалок, в мене виникло велике бажання створити тут риболовний клуб та проводити змагання зі спортивного лову риби фідером”, – каже Владислав Черевань.

Весь цей час пішов на створення Громадської організації «Клуб рибалок Українки» та пошуку однодумців у цій справі.
За цей час була надана допомога у суддівстві та організаціїї трьох турнірів Федерації риболвного спорту «РИСІ» та проведення двох фестивалів з лову риби фідером.

Наступною планкою повинні були стати змагання з Відкритого Чемпіонату з лову риби фідером «Українка 2016».

Забігаючи наперед варто відзначити, що змагання були проведені на досить високому рівні, про що висловились провідні спортсмени Федерації риболовного спорту України, які взяли участь у нашіх змаганнях.

АЛЕ ПРО ВСЕ З ПОЧАТКУ…
В листопаді минулого року, членами нашого клубу було прийнято рішення, з метою популярізації риболовного спорту, провести Відкритий чемпіонат зі спортивного лову риби фідером, залучивши до нього не тільки рибалок нашого міста, а й рибалок-спортсменів, які змагаються за право бути кращими рибалками України. Наш виклик було прийнято, як молодими, перспективними спортсменами, так і спортсменами, які вже довели свою майстерність, отримавши звання віце-чемпіонів світу у командному заліку на першому Чемпіонаті Світу зі спортивного лову риби, який відбувся у 2011 році в Італії.

Вже з шостої години ранку учасники почали прибувати до місця проведення загань. Легенди риболовного спорту України Анатолій Дубіна та Володимир Ісько, а також головний суддя змагань – Президент Федерації риболвного спорту «РИСІ» – Кіслов Анатолій давали поради та допомогали у час реєстрації та жеребкуванні секторів учасників. Виявилося, що серед 24 учасників змагань зареєструвалося 18 мешканців Українки, 5 киян та 1 мешканець Обухова.

Після жеребкування та оголошення суддівської колегії кожен з учасників отримав прикормку від спонсора змагань ТМ «GStreem».

Під час змагань, які викликали велику зацікавленність у багатьох мешканців нашого міста, рибалкам доводилося застосовувати всю свою майстерність, щоб упіймати густеру чи плотву, яка не дуже бажала чеплятися за гачок. І все ж таки, як і прогнозувалося спортсмени-риболови довели, що рибу можна ловити завжди, навіть незважаючі на те, що рибалки поруч не бачать жодної покльовки.

Таким чином, перше місце у першому турі Відкритого Чемпіонату Українки посів Бабіч Костянтин, який виступає за команду «Флагман», з вагою виловленої риби – 2794 грами. Другим став Конюшевський Євген з вагою у 2220 грамів, третім – Володимир Ісько, який упіймав 2048 грам. Обидва спортсмени виступають за команду «BRAIN».

Усі призери були нагороджені медалями, дипломами та призами, які надали Генеральний спонсор змагань Компанія «ІБІС» та ТМ «BRAIN».

Не забули спонсори і про наймолодших учасників змагань. Прахніцький Всеволод і Карпов Андрій, у свої 12 років, ні в чому не бажали поступатися більш дорослим та досвідченим учасникам, і посіли 13 та 11 місце відповідно серед 24 спортсменів. Молодці хлопці.

Від ТМ «BRAIN» та приватного підприємця Олександра Кудренка зі 102 ролету вони отримали вудилище, котушку та риболовне ведро з необхідним набором рибалки.

Протокол 1 туру Відкритого Чемпіонату м. Українка зі спортивного лову риби фідером “Українка 2016”

Місце  Прізвище           Ім’я              Сектор  Вага(кг)
1          Бабіч                   Костянтин    Д10     2,794
2         Конюшевський Євген             Д2       2,220
3         Ісько                     Володимир  С11      2,048
4        Дубіна                  Анатолій      Д12      1,575
5        Третяк                  В’ячеслав     Д4        1,104
6       Семіда                  Віталій           Д7        0,924
7       Письмений         В’ячеслав      С10      0,901
8      Ковалєнко           Олександр     С13       0,644
9      Черевань             Владислав      Д5        0,599
10     Бібик                   Денис              С5         0,509
11     Карпов                Андрій            С8         0,341
12    Король                Євген              С12        0,328
13    Прахніцький      Всеволод       Д11        0,303
14   Порядюченко      Володимир   С14        0,292
15   Хохля                    Олександр     С6         0,255
16  Швень                    Артем            С4          0,254
17  Юркін                    Андрій           С9          0,184
18  Галіаскаров         Сергій             С7          0,80
19  Федоренко            Євген             Д1           0
20  Вовк                     Дмитро          Д13         0
21  Коваль                 Станіслав     Д3            0
22  Кошель               Сергій            Д6            0
23  Холєв                    Анатолій     Д8            0
24  Щербіна                Даніл          Д9            0

Кращими серед українчан стали Третяк В’ячеслав – посівши 5 місце, Письмений В’ячеслав та Коваленко Олександр які опинилися на 7 та 8 місцях відповідно і отримавши спортивні сажі від Громадської організації «Клуб рибалок Українки».

Владислав Черевань, про сьогоднішні (30.04.2016р.) змагання Чемпіонату Українки з лову риби фідером та найближчі плани.

Ще раз хочу подякувати учасникам, суддям та спонсорам змагань, і запросити їх на наступні змагання які мають відбутися вже 11 червня 2016 року.

Керівник ГО «Клуб рибалок Українки» Черевань Владислав.

Відео та фото: Олег Донской

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ:

Leave a Reply