Спорт

3-й щорічний турнір з міні-футболу

Сьогодні 21 травня 2016 року на спортивному майданчику ЗОШ-N1 м. Українки, відбувся 3-й, щорічний та традиційний турнір з міні-футболу, серед ветеранів, присвячений Героям Майдану!

Цей турнір було засновано три роки тому, одразу після перемоги Майдану, як шана і повага до всіх українців-майданівців, до усіх наших побратимів, які в той, чи інший спосіб допомагали Майдану, боролися проти бандитського режиму партії регіонів і наближали перемогу Революції Гідності!

123_n

Це була епохальна подія в житті нашої країни і це був перший потужний крок, коли переважна більшість людей в Україні, показала свою єдність, згуртованість і силу духу! Нарешті ми явно побачили прихований оскал Кремля, який пішов на нас війною, яка триває і понині, але українська Нація, український народ непереборний!

Ми стали іншими! Знищимо і москальских вошей і внутрішніх гнид з 5-ї колони! Україна переможе! Ну, а тепер власне про сам турнір! Зібралося 4 команди ветеранів, СК “Окраїна”, “Енергетик” з Українки, та “Комунальник”, “Підприємець” з Обухова.

На початку відкриття була урочиста частина, де лунав державний гімн України, затим виступив наш депутат УМР Михайло Перебийніс, та закликав усіх спортсменів пам’ятати не тільки про перемогу Майдану, яка змінила країну, змінила нас, а й про тих хто загинув, торуючи шлях до перемоги і увійшов у Небесну Сотню.

З вітальним словом виступив і депутат Петро Солодушко, який побажав усім успіхів, перемог і миру! Також до нас завітала чарівна дівчина-співачка з міста Києва Оксана Іващенко, яка подарувала нам усім чудову пісню у своєму виконанні “Червона рута” і тепло привітала усіх ветеранів-футболістів! Після чого розпочалися матчі! Ігри проходили по стиковій системі і через сліпий жереб! Наводжу результати матчів. Півфінали.

12_n

СК “Окраїна”-“Комунальник”-4:1, “Енергетик”-“Підприємець”-1:0. Матч за 3-є місце “Підприємець”-“Комунальник”-5:2. Фінал. СК “Окраїна”-“Енергетик”-7:0. Вітаємо команду-переможця СК “Окраїна” м. Українка і бажаємо завжди бути найкращими!

Турнір пройшов на пристойному рівні, матчі були бойовитими, всі гравці викладалися на полі до упору! Команда-переможець отримала кубок і золоті медалі, команди-призери відповідно срібні та бронзові медалі!

Усі учасники турніру щиро вдячні за фінансову підтримку турніру, народному депутату України Віктору Романюку! Віктор Миколайович ніколи не буває байдужим до наших спортсменів-ветеранів і завжди старається прийти нам на допомогу! Всім добра! Слава Україні!

Leave a Reply