ВІЙНА, Депутати, Спорт

Урочисте вручення соціальних карток учасникам АТО

Вручення соціальних карток учасникам АТО на Обухівщині

 “Запрошую Вас усіх відвідати захід, який відбудеться в м. Обухові 10 липня о 15:00 в РЦКіД”, – повідомив Єгор Данилюк.В повідомленні далі йдеться про те, що цього дня буде урочисте вручення соціальних, пластикових карток учасникам бойових дій в АТО з  Обухівського району та святковий концерт за участю артистів району, Києва.

Він також повідомив, що на захід очікується приїзд заслужених артистів України Павла Мрежука і Миколи Сікори!

Усім хто не байдужий до долі України, до її захисників, хто є справжнім патріотом країни, чекаємо Вас у залі! Разом до перемоги! Слава Україні! Слава Нації!

НАГАДАЄМО: Ще в березні 2016 року Громадська спілка “Об’єднання учасників АТОУкраїнці разом анонсувала в офіційній групі на Фейсбук видачу соціальної картки учасника АТО:

Наша організація активно допомагає нашим героям на передовій в зоні АТО, підтримує їхні сім’ї. Власними зусиллями та за сприяння Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, ми створили і запроваджуємо програми соціальної підтримки та адаптації, що дають можливість учасникам АТО та членам їх сімей (незалежно від військових підрозділів, в яких вони приймали чи приймають участь по захисту незалежності, та територіальної цілісності нашої святої землі України) бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу. Видачу таких соціальних карток наша організація планує найближчим часом.

Соціальна картка учасника АТО — пластикова картка з трьохступеневим рівнем захисту для систематизування державних пільг та отримання фіксованої знижки від партнерів торгових мереж по всій території України.

Ця картка має магнітну стрічку та штрих-код типу EAN-13, що надає технічну можливість реалізації торгової знижки. Власниками картки є учасники АТО та члени їх сімей, які перевірені та підтверджені Державною службою України у справах ветеранів та учасників АТО і занесені до єдиної бази згідно штрихкодової символіки GS1-128.

Leave a Reply