Алевтина Шмагель, ВІЙНА, Очима жінок

Історична пам’ятка & мапа України 1919 року

Це, мабуть, такий сором, коли президент країни, виступає перед своїми громадянами, як перед купкою ідіотів, фактично наголошуючи, що може інтерпретувати будь-які історичні події через призму своєї хворої уяви!

Головне згадайте про все, що вчора почули, коли будете йти на наступні вибори і обирати в український парламент російське лобі мураєвих-ків-шуфрічей-шаріїв-бойків-королевських…

Тих, хто з посвідченнями нардепів ВРУ виступає на російських національних каналах, підтримуючи пропаганду проти України; хто на українських каналах розповідає про «братский народ и нужно договариваться»; хто говорить, що мова не головне, і всі інші тези з кремлівської методички.

Тільки розбігаються вони потім по Іспаніям та Швейцаріям, тоді як найкращих з нас вбивають на війні.

Кремлівське чудовисько прогнозовано кровожерливе та дике, але от що робити з тими, хто зараз серед нас, в українських містах та селах, вболіває за ворога?

Ті, хто бачать, на що ворог перетворив Донецьк та Луганськ, ті, хто знають, яку ціну платить Україна за можливість отримати цілковиту незалежність від радянського режиму!

Сидять тихесенько фанати кривавого клептомана причаїлися і чекають чи буде в них нагода здати таких їм ненависних українців і нарешті увімкнути на Новий рік «Песню года»!

Сподіваюсь, що в українців більше не залишилось жалю ані до зовнішнього, ані до внутрішнього ворога!

Мудрості та витримки всім нам 🙌

Leave a Reply