ВІЙНА, Марина Куян, Очима жінок

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ НЕДОЛУГОЇ ВІЙНИ

Написала цю фразу і стало моторошно.
Мабуть, в мене теж вже “всплыл сухарик”.
🥊Звертаюся до усіх своїх підписників з “дружньої” росії (постійно Т9 виправляє на велику) та білорусії: якщо ви вважаєте підступні дії своїх очільників вірними – відпишіться від мого профілю і пряма дорога вам туди, куди й російському кораблю
‼️Звертаюся до своїх рідних і знайомих, хто пропонує мені прихисток в інших державах: дякую, але ні… на цій землі жили і поховані мої діди-прадіди, моя прабабуся-легенда Марина, на честь якої я маю таке чудове ім’я, саме мої пращури заснували найкраще село у цілому світі ТАЦЕНКИ (саме таке у дівоцтві у мене було прізвище, а зараз просто користуюся орендованим)
💕Звертаюся до наших незламних та відчайдушних воїнів, що ціною власного життя захищають мирне небо над моєю головою і голівками моїх любих донечок: низький уклін усім Вам та кожному окремо та янголів у поміч
💞Звертаюся до усіх своїх клієнтів, отримувачів моїх послуг та людей, що просто телефонували або хотіли зателефонувати за психологічною допомогою: тривога та страх під час воєнних дій – це нормально!!! просто давайте собі час і на спокій. Чуйте себе та відчувайте своє тіло, намагайтеся зосередитись на чомусь позитивному, допомагайте іншим – це дуже стимулює і відволікає. Повірте, усе буде добре!
💛💙 Ну, і як завжди: лише кохання та гумор врятує цей світ – вкотре у цьому переконуюсь. Особливо читаючи “воєнні новини”:
– Роми з Каховки викрали російський танк)
– Житель Дніпра замазав своїми фекаліями російські мітки для снарядів)

З таким народом як ми ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 💙💛

Leave a Reply