ВІЙНА, Олена Білоус, Очима жінок

Андрій Клепаровський боронить рубежі Київщини

В 135-му батальйоні територіальної оборони, що на Київщині воює неймовірний художник з великим серцем Андрій Клепаровський: чоловік не вагаючись вирушив до військомату ще 24 лютого, записався до лав територіальної оборони та замість пензля взяв до рук  автомат аби захищати Україну від російських загарбників.

Андрій родом із міста Миколаїв, що на Львівщині. За професією –  реставратор. 

    Однак вже майже 20 років живе на Київщині, де займається підприємницькою діяльністю та творчістю. 

    💬«На Київщину ми приїхали разом з братом. Тут нам дуже сподобалося, тому й вирішили залишитися. В цьому краї ми знайшли все що потрібно було та почували себе, як у себе вдома. Нам дуже сподобалися люди, адже як тільки приїздиш в нове місто i заходиш в магазин, чи ще кудись й одразу така привітність. Довподоби клімат. У нашому Львові дуже багато дощів, а тут майже завжди сонце. Також нам припали до душі рельєф місцевості та близькість Дніпра», – ностальгічно згадує Андрій Клепаровський.

У вільний від роботи час він захоплюється малюванням. Найбільше любить створювати портрети, які в більшості дарує своїм друзям та знайомим. Проте, окрім портретів у нього є безліч полотен на яких яскраво та неординарно зображена мальовнича природа рідного краю, козацька доба, військова техніка, присутні також зворушливі картини з дітлахами на фоні природи та кумедні зображення тварин.

    За останні декілька років наш захисник неодноразово виставляв свої роботи, а кошти від продажу направляв на благодійність.

   💬«188 картин від неймовірного художника для Юліанки Кущак та Миколки Капелющака. Про цю подію в Миколаєві над Дністром важко писати без сліз. Митець з величезним добрим серцем і осяйним талантом Андрій Клепаровський подарував УСЮ колекцію картин власного авторства для дітей, які ведуть боротьбу з важкою недугою», – повідомляла на своїй сторінці Наталя Муха.

     Ці картини дуже швидко знайшли свого власника, бо Клепаровський подарував свої полотна від душі.

 💬«Нашу мужню красуню вже прооперували, – розповідає тітка Юліани Оксана Царик. Операція була дуже складна і тривала майже 5 годин. За попередніми даними видалили лише 15% пухлини. Точніші дані знатимуть після МРТ. Проте лікарі задоволені результатом та самопочуттям Юліанки. Вона молодець, навіть вчора зуміла трішки розвеселити батьків. Юліанка практично весь час спить, хоч їй дають знеболювальне, жалілась, що болить головка і горло (після трубки). Пухлину взяли на гістологію і обіцяли, що вже через тиждень будуть результати, щоб призначити подальше лікування. Батьки Юліанки щиро дякують за ваші молитви, моральну та матеріальну підтримку. Вірю, що з нашою підтримкою Юліанка зможе подолати хворобу та матиме щасливе дитинство» (повідомили на сайті Львівська Мануфактура новин).

     Все змінилося, водночас 24 лютого 2022 року, коли росія підступно напала на Україну. З перших днів війни, Андрій без вагань став на захист Батьківщини.

    Художник – захисник впевнений в нашій перемозі, адже так неодмінно має бути! Він дуже пишається відважністю побратимів з якими стоїть пліч-о-пліч та щиросердно вдячний волонтерам за допомогу. 

    А що після перемоги?

   💬«Після нашої перемоги я планую провести виставку полотен. Покищо це лише задум, однак його обов’язково реалізую тут. Деталі покищо й сам всі ще не встиг продумати, через постійну зайнятість, однак це неодмінно відбудеться!», – повідомив Андрій.

   Дякуємо Андрію Клепаровському за зустріч, за його величезне добре серце, мужність і відвагу й бажаємо, щоб всі його мрії та задуми обов’язково втілилися в життя вже в найближчому майбутньому.

З днем народження тебе, друже!

СЛАВА УКРАЇНІ!
20.03.2022р.

Leave a Reply