Невпізнана сторона особистості, Цікаво

Хочете дізнатися про свій темний бік за знаком зодіаку?

Козеріг – Дагдаріон

Вважається, що Козеріг — це найдемонічніший знак зодіаку через свою зовнішню схожість із виглядом Сатани або Бафомета.  Дагдаріон може бути схожий на зубасту рибу, сатира або чорта.  Це демон холодності та байдужості.  Він надає Козерогу стійкість характеру та вміння протистояти чужим емоціям, допомагає досягти кар’єрних висот та набути корисних контактів.  Але з негативної точки зору Дагдаріон може зробити з Козерогів байдужих, гордих, гордовитих, розважливих людей-маніпуляторів.
Водолій – Бехемерон

Бехемірон – це не один, а безліч демонів, схожих на гіпопотамів, також можуть набувати вигляд кота, собаки, вовка або лисиці.  Такий демон-покровитель приносить у дар своїм підопічним здатність до ясновидіння, пророчі сни та сильну інтуїцію.  Однак він може занурити людину в безпідставні фантазії та ілюзії.  Тому Водоліям так важливо не втрачати зв’язку з реальністю.
Риби – Нешемирон

Нешемирон нагадує скелет, обвитий зміями, чи русалку.  Він допомагає Рибам краще розуміти себе та відчувати інших людей.  Як пороки, якими наділяє своїх підопічних Нешемирон, виступають порожні мрії, безвідповідальність та безхарактерність.  Людина може все своє життя даремно витратити, лінуючись і вважаючи себе недооціненим суспільством. 

Овен – Байрірон

Байрірон – створення Самаеля, принца занепалих ангелів.  Це дитя вогню, що має активний, жорстокий і безстрашний характер.  Яка від нього користь Овнам?  Він піднімає їхній бойовий дух і обдаровує цілеспрямованістю, допомагає стати лідером, проникливою та твердою людиною.  Але заступництво Байрірона робить Овнів надмірно агресивними, владолюбними та деспотичними.  Тому представникам цього знака рекомендовано духовні практики, йога та медитація для того, щоб навчитися утихомирювати в собі бурю емоцій.  Крім цього, Байрірон змушує Овна виявляти малодушність і «ховатися в кущі» тоді, коли треба було б висловити свою думку.

Телець – Адімірон

Адімірон – істота у вигляді напівящера, напівлева.  Цей демон наділяє Тельців вольовим і непохитним характером.  Вважається, що левова частина тіла Адимирона дає його підопічним фізичну силу, а частина тіла рептилії — холодну голову, раціональність і концентрованість.  Однак, крім таких дарів, цей демон може зробити з Тельців дуже впертих, замкнутих та жадібних особистостей.  Тому для них дуже важливо не чіплятись за матеріальний світ.
Близнюки – Целладімірон

Целладімірон – сутність, схожа на Цербера.  Близнюків він наділяє здатністю легко і швидко пристосовуватися до мінливих зовнішніх умов та обставин.  Однак темна сторона заступництва Целладимирона – це невміння знайти себе та своє місце у житті.  Представники цього знака ризикують втратити себе істинного, тому слід займатися самопізнанням.
Рак – Шехірірон

Шехірірон – дух води, схожий на демонічну рептилію, комахи, молюски або ракоподібного з людським обличчям.  Найголовніший дар, який приготований Ракам від цього духу – вміння втілювати у реальність усі свої мрії та фантазії.  Але поряд з ними в життя Раків приходять порожні клопоти, нав’язливі думки, страхи та фобії.  Іноді представники цього знаку найчастіше страждають від безсоння.
Лев – Шелхабірон

Шелхабірон – дух вогню, схожий на перевертня.  Він дарує Левам витривалість та здатність займатися дуже складними та відповідальними справами, а також творчий потенціал.  Але з темного боку Леви можуть бути злісними, безжальними, безсердечними та агресивними.  Тому представникам цього знака важливо мобілізувати власні ресурси та спрямовувати у правильне русло всі свої внутрішні сили.

Діва – Цефарірон

Згідно з описом, Цефарірон – це напівжива та напівмертва сутність.  Вона допомагає Діві бачити істину, бути чесною та неупередженою людиною, а також не звертати великої уваги на громадську думку.  Але все це, у свою чергу, може зробити з представників цього знаку людей депресивних та байдужих до радощів життя. Тому їм рекомендовано практикувати позитивне мислення та не забувати приділяти час тому, що їм подобається.
Терези – Обірірон

Обірірон – демонічний дух, схожий на голема або лепрекону.  Він допомагає Терезам набути внутрішню стабільність.  Обірірон має владу над часом і може дати його стільки, скільки потрібно для того, щоб Терези могли досягти бажаного.  Однак через це представники даного знака розслабляються і припиняють щось робити, думаючи, що все само собою вийде.  Тому головна порада для Терезів — не лінуватися.
Скорпіон – Нехешитирон 

Нехешитирон – це демон, який виглядає, як диявольська комаха з людською головою.  Зі Скорпіонів він робить агресивних і сильних особистостей.  Він також допомагає представникам цього символу трансформуватися та еволюціонувати.  Скорпіонам важливо прислухатися до свого серця і йти власним шляхом, тому що інакше Нехешитирон, бажаючи повернути людину на свою дорогу, може почати руйнувати її життя.
Стрілець – Нахаширон

І останній демон за знаком зодіаку – покровитель Стрільців, Нахаширон. Це демон, схожий на рептилію із собачою головою. Він допомагає Стрільцям боротися з мінусами свого характеру та стати сильною та цілісною особистістю. Нахаширон забезпечує представникам цього знака безперервний рух до мети, даруючи їм енергію для трансформації. Негативний вплив демона відбивається у цьому, що може не витримати настільки швидкого розвитку і захворіти. Тому Стрільцям необхідно максимально впорядковувати своє життя, щоб не втрачати сили.

Leave a Reply