БЛАГОУСТРІЙ, ВІЙНА, Тетяна Ягодзинська

ПЕРЕМАГАЄМО💯 ВІДБУДУЄМО💯 ЗБЕРЕЖЕМО ДЛЯ НАЩАДКІВ💯

Життя кожного українця та багатьох громадян інших країн розмежувались на «до» та «після» 24 лютого 2022 року.

Для кожного з нас розпочалась війна та супротив, спільний та свій особистий.

Немає незначущих ділянок спільного фронту, всі важливі - безпосередньо на фронті, у волонтерському штабі, в гуманітарних коридорах, на підприємствах, в лікарнях та аптеках, в сховищах, будь – де. Ми всі важливі для Батьківщини. І всі маємо бути надзвичайно відповідальними. Адже, армія, фронт потребують надійного тилу.

З цією метою Уряд та Президент закликають відновлювати / підтримувати / створювати виробництва – тоді будуть зарплати, податки, громадяни отримають послуги, життя продовжиться і набере обертів. В України вже прийняті рішення та закони про особливості оподаткування / субсидіювання / кредитування – безпрецедентні за лояльністю, саме для того, щоб запустити економіку.

Цього тижня мала робочу зустріч із керівниками фінуправління виконкому УМР, ПОЖ, КП Українське ВКП, тощо, отримала об’єктивну інформацію про стан комунальних закладів та надходжень до місцевого бюджету. Саме тому, звертаюсь до всіх жителів та підприємств / підприємців, які здійснюють свою діяльність на території нашої громади, із проханням сплачувати, наскільки це можливо!, за комунальні послуги та податки. Звичайно, штрафні санкції застосовуватись не будуть. В країні війна. Але, працівники ПОЖ чи водоканалу також потребують зарплати. Крім того, необхідно сплачувати за послуги із вивезення сміття та мати кошти на непередбачувані ситуації.

Останнім часом особисто або за дорученням жителів громади неодноразово зверталась до різних комунальних, постачальних організацій чи підприємств, правоохоронних органів, рятувальних служб. І хочу зазначити, що задоволена швидким реагуванням на звернення чи запити.

Хочу висловити вдячність на оперативне та коректне усунення зауважень / поломок / скарг громадян наступним службам - Обухівська філія ПАТ «Київоблгаз», УКРАЇНСЬКЕ ВПКП, ПОЖ м. Українка, Центр надання соціальних послуг Української міської ради, Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області. Також, хочу подякувати підрядній організації за своєчасне вивезення сміття із населених пунктів громади, прибирання території.

Взагалі, в місті достатньо безпечно (наскільки це можливо☝️), і не в останню чергу завдяки самим місцевим жителям. Але, про це детально – після перемоги.

Я щиро вірю у НАШУ ШВИДКУ ТА БЕЗЗАПЕРЕЧНУ ПЕРЕМОГУ💪 Але, вона сама не настане. Маємо працювати і бути відповідальними.

Прошу, кожного – фізичних та юридичних осіб, виконувати також свої зобов’язання із сплати податків та комунальних платежів.

Все буде Україна ❗Єдина ❗Соборна ❗ Незламна❗💛💙						
						

Leave a Reply