ВІЙНА

Допомоги в Україну йде просто море!!!

Колони спрінтерів, ттшок, фур, а де «осідає» це все відкрите питання. Як там кажуть: кому війна, а кому…. На жаль, це реальність нашого часу. Горе-волонтерів багато, я їх би назвала мародерами і ніяк інакше.
Ось чому важливий фото-звіт для донорів(надавачів гум. допомоги), це як підтвердження, що все дійшло до місця призначення🇺🇦
Лише перевірені люди! Лише ті, кого ви знаєте та кому довіряєте! Тільки через них допомагайте армії та біженцям.
Волонтерство – не самопіар і волонтер – це просто менеджер-комунікатор, який зміг домовитись про отримання допомоги. Важливо бути людьми саме зараз!

‼️‼️Як каратимуть за нецільове використання гуманітарної допомоги

Рада встановила кримінальну відповідальність за використання гуманітарної допомоги не за цільовим призначенням під час дії воєнного стану. Відповідний проект № 7146 прийнято в цілому як закон.

Тепер використання гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку або власного збагачення, караєтиметься позбавленням волі на строк від 3 до 7 років з конфіскацією майна або без такої.

Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням влади чи службового становища, або у великому розмірі, караються позбавленням волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Дії, вчинені організованою групою чи в особливо великому розмірі, караються позбавленням волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Право розслідування вказаних злочинів закріплюється за слідчими органів безпеки.

Leave a Reply