Алевтина Шмагель, ВІЙНА, Очима жінок

Просто уявіть

Просто уявіть, як у складі Радянського союзу, без супутникових знімків, без міжнародних спостерігачів, без Інтернету та смартфонів для обміну інформацією, без будь-якої надії на порятунок, українці мільйонами вмирали від голоду, а в злочини проти них – геноциду ніхто не вірив!

Світ залишався «глухим, сліпим та німим».

Українців вбивали мільйонами їх же «соотечественники» і називали то дружнім співіснуванням «братских народов», як от зараз варварську загарбницьку війну називають – «спецоперацией по освобождению Украины от нацистов».

Саме тому путін хоче відродити СРСР, щоб «українське питання» вирішувати глобально і закінчити справу більшовицький катів.

Коли російськи орки ґвалтують українських дітей, коли відправляють своїм дружинам пальта закатованих ними українських жінок, коли бомблять лікарні та школи, коли закопують в братські могили неозброєних українців зі зв’язаними руками, то вони з нацистами так борються…в їх спотвореному нелюдському світі.

Будь-яке тимчасово – мирне існування з кацапією завжди закінчуватиметься для України та українців однаково – геноцидом!

Гегель писав: «Правителям, державним діячам та народам поважно радять видобувати повчання з досвіду історії. Але досвід та історія учать, що народи та уряди нічого не навчились з історії і не діяли згідно з повчанням, яке могли з неї здобути».

Ви дивуєтесь, чому ваші знайомі росіяни не вірять в те, що ви намагаєтесь їм доказово донести про смерть, яку вони принесли на нашу землю?

В їх ДНК закладений код: виправдання будь-яких звірств та віра у власну вищість!

А значить ці ж принципи є основою їх культури, освіти, науки, спорту, мови, бізнесу і, звісно, політики. Які, в свою чергу, є елементами сучасної російської пропаганди, тобто працюють на завуальоване знищення українців!

В нас з’явився історичний шанс покарати россію за всіх закатованих українців…Мрію, щоб Zло було покарано!

Leave a Reply