ВІЙНА, Інна Новохатько, Новини, Очима жінок

Благовіщення – свято, яке благовістить нам неминучу перемогу над споконвічним гнобителем – сатанинською московією

Сьогодні Благовіщеннявелике християнське свято, яке благовістить нам неминучу перемогу над споконвічним гнобителем – сатанинською московією. Як Діва Марія отримала звістку, що вона народить сина Божого – Спасителя людства, так Господь благовістить і нам, що Україна порятує весь світ від вселенського зла!

43 дні минуло, як ординці посунули на Україну. Того страшного дня світ для нас перевернувся, а життя розділилося на «до» і «після». Нам пророкували, що Київ упаде за два дні. Але всупереч усім песимістичним прогнозам Україна вистояла. Ми згуртувалися і пішли боронити нашу Батьківщину, своє право на свободу і життя на рідній предківській землі.

Доземно вклоняємося всім, хто стоїть на захисті України: військовим, медикам, комунальникам, волонтерам та всім українцям! Трипільці теж без вагань стали в ряди ЗСУ чи Тероборони, долучилися до волонтерства чи благодійництва. Я присвячую вам усім слова шани і вдячності! Дякую Всевишньому за наших мужніх захисників, за ніч без вибухів і світанок без обстрілів.

Я не буду називати імена моїх земляків, бо їх дуже багато і я боюсь когось пропустити… Завдяки вам, хто не стоїть осторонь, кожна благодійна гривня, усі волонтерські зусилля проросли добром і суттєвою підтримкою нашим захисникам.

За ці дні священної війни ми сплели і відправили захисникам 120 маскувальних сіток. Дякую всім, хто долучився до цієї благородної праці, особливо одній дівчині Тамарі, яка приїхала в рідне село з Бучі. Це саме та людина, яка дієво включилася до організаційного процесу плетення сіток. Дякую тим, хто допоміг удосконалити існуючі і виготовити нові каркаси, хто поділився тканиною для плетіння, місцевим рибалкам за основу для сіток.
Дякую пану Михайлу, який ці вісім років носив фарбу для сіток, адже війна почалася не 24 лютого 2022р., а ще в березні 2014 року. Дякую отцю Роману і моєму чоловіку Олексію, що змогли домовитись з добрими людьми з Тернопооля, які прислали нам таку ж фарбу, бо вона найбільше підходить. Дякую своїм дітям і мамі Галі, що допомагають фарбувати, бо це дуже нелегко. Окремо висловлюю вдячність отцю Роману за духовну і психологічну підтримку в цей тяжкий час.

Хочу подякувати нашим дівчаткам-швеям, які шиють для поранених в госпіталь торбинки для речей, труси. А Катерина Іванівна докладає надзвичайних організаційних зусиль, щоб це передати, щоб привезти нашим дорогим захисникам щось смачненьке. Дякую також тим трипільцям, які передавали мед.

Дякую дівчатам-бджілкам, які невтомно, щодня готують нашим військовим величезну кількість смачнючої їжі. Особливо чарівній Оксані Петрівні, яка зорганізувала жіночий кухарський батальйон і завжди знає, де можна знайти продукти. А ще вона пише вірші про нас і війну, від яких неможливо стримати сліз.

Дякую дівчині Олі з віддаленого кутка Кисилівка, де вона згуртувала людей і активно допомагала забезпечувати блокпости необхідними речами.
Дякую всім, хто вже на другий день війни відгукнувся і приніс овочі, фрукти, тушонки, консервацію, одяг, інструменти, смаколики, кошти і ми змогли відправити машину допомоги для військового підрозділу. А трипільські підприємці безкоштовно віддавали на потреби військових чоботи, шапки, труси, шкарпетки та ін. Уклінна і їм вдячність.

Дякую моїм колегам-волонтерам за координацію і співпрацю: «Материнському серцю» (Артюшенко О.В., Мисяк В.Б.), організації родин загиблих (Андреєвій Л.М.), організації «Допомога військовим Обухівщини» (Оксані Павлів), Олені Вашеці, волонтерському штабу ПК “Енергетик”. Ми всі робимо одну велику справу задля Перемоги!

Дякую вам, мої односельці – сильні тілом і духом! Зупинятися ми не маємо права! Війна показала, наскільки ми єдині, і в нашій єдності – сила. Війна нас не зламає, вона нас гартує! Тому ми без сумніву переможемо! Все буде незламна і свята Україна! Люблю і обіймаю кожного!

Інна Новохатько

Leave a Reply