Алевтина Шмагель, ВІЙНА, Очима жінок

Були такі спецоперації Моссаду «Гнів Божий» та «Весна молодості», як реакція на теракт на мюнхенській Олімпіаді 1972 року

коли терористами були вбиті 11 членів ізраїльської збірної! Спецоперації тривали 20 років і агентами Моссаду були знищенні майже всі причетні до теракту (організатори та виконавці).

І ніяка «стурбованість» Європи Моссад не зупинила.

Нас так само не має зупиняти в майбутньому «стурбованість» Європи, їм байдуже, які звірства пережили наші громадяни і в яких муках помирали. Більше того, вони до сих пір, побачивши все то пекло, не ввели ембарго на рашистську нафту та газ. А значить – вони співучасники, в моїх очах так точно.

10-річна зґвалтована та закатована українська дівчинка для них статистика, а для нас рубець на все життя і страшний сон, який переслідуватиме кожного.

Реакція єврейської нації на вбивство 11 мирних громадян тривала доки не сконав останній причетний до теракту кат.

Тепер уявіть, які спецоперації в майбутньому мають провести українці і скільки років вони триватимуть, після тих жахіть, які ми побачили в Бучі, Ірпені і в інших містечках та селах Київщини. А попереду ще правда про Маріуполь і нові криваві потуги ворога.

Всі, хто ступив на українську землю мають бути покарані. Бажано настільки жорстоко і продумано, щоб в ДНК їх праонуків, якщо такі будуть, був закладений тваринний страх перед українцями.

#BuchaMassacre

Leave a Reply