ВІЙНА, Діана Сухіх, Очима жінок

Сподіваюся, що на цій ноті можна поставити крапку у сумній історії під назвою «сонячна Болгарія»

Неймовірним дивом і силами людей, які нам у цьому допомогли, ми опинилися серед числа тих, хто отримав той самий документ.

Якби не зустріч особливих людей, я, можливо, і не знала би, що народилася під щасливою зіркою. Адже після прийняття посольством наших документів, було повідомлено, що у зв’язку із закінченням цих особливих бланків, їх видача припиняється на невизначений термін.

Безмежна вдячність моя і усієї моєї родини за неоціненну допомогу, яку ми отримали в Болгарії від нашого янгола-охоронця і просто неймовірної жінки Наталия Йорданова!!! Вперше вона з’явилась у нашому житті раптово і я думала, що це наша перша і остання зустріч. Але вищі сили розпорядились інакше, і вона просто підхоплювала нас крилами своєї доброти щоразу, коли я була впевнена, що більше не маю жодних сил, аби іти далі, не кажучи про те, щоб боротися з бюрократичною машиною в чужій країні і повною безвихіддю.

Віра в українців також не підвела! Адже розуміння того, що ми повинні допомагати один одному при тому, що ніхто нікому нічого не зобов’язаний, виявилось сильнішим за обставини! Вікторія і Світлана Лементарьові Victorya Nikolishena-Lementaryova, привіт Одесі!!! Одного дня ми переможемо і згадаємо усе це, як страшний сон, а наші діти, заради яких ми опинились тут, будуть неймовірно щасливими!

Leave a Reply