ВІЙНА, Ольга Журавська-Товмач, Очима жінок

Сьогодні великий день перед Великоднем

І я б дуже хотіла написати таке собі малесеньке звернення від просто мене – маленької людини до інших простих і не дуже людей:

Перестаньте гризтися між собою, перестаньте давати оцінку іншим, перестаньте говорити за спиною одне, а в очі – інше, перестаньте осуджувати інших і не помічати своїх вчинків, перестаньте жити своїми вигадками і здогадками, перестаньте рахувати чужі статки. Просто перестаньте. Зараз саме той час, коли може одужати ціла нація, якщо кожен подивиться на себе, а не на іншого. Зараз не потрібні поради, підказки і оцінки. Зараз кожен робить свій свідомий або не свідомий вибір. Але, це вибір саме однієї конкретної людини і іншим до нього не має бути жодної справи.

Ми всі різко стали такими правильними… шкода лише, що тільки на словах. А ось всі інші роблять все не так, ну або зовсім не роблять. Серйозно? То робити так чи не так, чи взагалі не робити – теж вибір.

Вчинки не співпадають із словами, щирість має суто умисний характер.

Якось так…сумно.

Щирості треба вчитися у дітей💛💙

P.S. Закупівля наколінників та наліктників ні оптом, ні в роздріб за тими суперовими цінами більше не можлива, власники виробництва виїхали за межі України.

А ось і перша посилка із взуттям вже доставлена за місцем призначення💪🙏🏻

Leave a Reply