Алевтина Шмагель, ВІЙНА, Очима жінок

Яка вимальовується картина…

Тепер і ті, хто наразі перебувають на окупованих територіях, і ті, хто вимушено залишили Україну, відчувають «вагу» мови!

На окупованих територіях рашисти в першу чергу змінюють таблички з українськими назвами, тобто, навіть воюючи, для них головним залишається ліквідація української МОВИ.

Всі, хто вимушено виїхали за кордон, без знання мови країни, в якій перебувають, не можуть влаштуватись на роботу і жити повноцінним звичним життям. І ніхто там не буде слухати «на часі чи не часі» питання мови! Ви її або знаєте і стаєте повноцінним членом суспільства, або сидите вдома на дотаціях і спілкуєтесь з такими самими 🤷🏻‍♀️, адже для спілкування з усіма іншими треба володіти мовою!

В Україні не має бути жодної російської школи.

У всіх сферах життя має бути максимально поширена українська та англійська (як мова міжнародного спілкування) мови!

Всі, хто забажають вчити мову вбивць, мають платити за це чималі кошти, щоб таке бажання хоча б приносило економічну користь державі (і прошу не писати про російську мову, як про мову великих письменників та поетів🤦🏻‍♀️. По-перше, суб’єктивно.По-друге, їх можна читати української чи англійською).

Не про мову, але туди ж:

Московський патріархат має бути заборонено на території України, як організацію, яка підтримала дії агресора у загарбницькій війні проти нашої держави і члени якої задіяні у диверсійній діяльності на користь ворога!

Вірити або не вірити можете в кого вам хочеться, але церква на території нашої держави має бути виключно українська! Щоб служби українською, пропаганда проукраїнська, ідеологія не «рабів», а «дітей»!

Церкви не має бути поруч з політикою, це має стати моветоном! Всі ці депутати – диякони 🙈 і кортежі в лаврах…

Це я до чого 😏

Та просто дивлюсь, яких неймовірних людей забирає ця війна…💔

PS до подій сьогодення…слухати Шарія, голосувати за Шарія, бути в партії Шарія…люди, що з вами не так?????????

Як можна впускати в себе таке лайно у всіх сенсах…інформаційне, ментальне, інтелектуальне, естетичне, політичне і тд.

Читайте книги☝️ Для вас це єдиний вихід 🥴

Leave a Reply