Алевтина Шмагель, ВІЙНА, Очима жінок

Херсонську область просто здали в руки ворогу!

Мої рідні і друзі наразі перебувають на території Херсонської області на своїй рідній землі! Але в рашистській окупації!

Так от Херсонську область просто здали в руки ворогу! Рано чи пізно увесь світ дізнається ім’я зрадника, котрий «подбав» про такий результат і всіх його посібників.

Вірю, що ЗСУ виправлять «помилку» цих добре замаскованих зрадників і максимальна кількість рашистів залишиться на полях Херсонщини виключно у якості перегною.

Херсонці героїчно висловлюють свою незгоду з тим, що на їх землі окупанти! І тільки окремі населені пункти, в яких мери міст заздалегідь отримали в руки триколори і «тридцять срібних монет», впустили окупантів, як додому.

Жахає, що окупанти наразі мінують там все, що бачать. Після деокупації Херсонщини пройдуть роки, але люди все ще будуть гинути на мінах і цього факту вже не змінити. Саме такою високою буде ціна за те, що ми дозволили зрадникам, які глибоко і міцно імплементовані у владу, під носом у всіх нас вчинити державну зраду, яка призвела до десятків тисяч жертв і зруйнованих життів!

Нижче буде не мій текст, але солідарна у питаннях! ⬇️

Коли ви спитаєте, чому не можна було врятувати Маріуполь, знайте, що Маріуполь був приречений рівно в той день, коли почали розміновувати Чонгар.

****

Впевнений, що всі ставили це питання.

Хто може дати адекватну відповідь?

Також би хoтілось послухати!

Чонгар пройти було неможливо ????

Багато хто з профі говорив, що вихід орків з Криму в принципі неможливий.

Захисні протитанкові споруди та перешийки перекривалися підривом мостів, а скупчення противника реактивною і звичайною артилерією. Орків перекрутили б там у фарш, як на м’ясорубці.

Мости були ретельно підготовлені до підриву, система управління була ДУБЛЬОВАНА, відпрацьовувались варіанти боротьби з десантами та диверсійними групами, які можуть намагатись захопити мости. Постійно перевірялась справність і наявність вибухівки. Tак було до певного часу.

По факту орки пройшли перешийки, як на параді і о 9:20 ранку були вже в Херсоні.

Чому так сталося? Чому так спокійно зайшли на беззбройнний південь?

У мешканців Херсонщини, Маріуполя, Мелітополя викликає злість, що ці питання ніхто не піднімає окрім них та журналістів. Влада та державні органи мовчать.

Але ж питання ставити треба. Саме тим, що ставимо запитання владі і шукаємо відповіді, ми й відрізняємось від росіян.

Всі поля біля КПВВ Чаплинка раніше були заміновані, але зранку танки там пройшли як на параді….жодна міна не зірвалась

В мене родичі там. Я хочу знати, як можна було просрати кордон з Кримом, це ж вузька смужка, там можна було їх, як капусту порубати!” – пишуть люди в мережі.

За мости всі люди просто кричать, що вони мали бути підірвані.

Що відбулося?

У 2020 році почалося будівництво на перешийку.

Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб – центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші дуже важливі об’єкти“, – сказав президент 26.02.2020 р.

За 10 днів до війни, 14 лютого на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” розпочали курсувати шатли від пункту пропуску до адмінмежі.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Цитата: “23 листопада 2021 року пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить шатли на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”: від пункту пропуску до адмінмежі. Сьогодні шатли поїхали. Завдання виконано. На тиждень раніше дедлайна

За день до війни 23.02.2022 року, провозахисна організація “КримSOS” розповіла, що на “Каланчаке” стало чище. “Из-за угрози обострения военного конфликта все путешествия откладываються“. “Нам также рассказывали, что на оккупированной территории Крыма в направлении украинского КПВВ стягивают тяжелую военную технику. Это тоже не добавляет положительного настроя для поездок», – розповіла представниця організації.

Протитанкові укріплення? Заміновані поля і мости кажете? Путішествія..!

Вистачило яких двох років, щоб зламати всю систему захисту й здати неозброєний південь України. Здати путіну все, про що він мріяв за один день – вода в Крим, сухопутний зв’язок лугандонії з Кримом… За один день!!!

Leave a Reply