ВІЙНА, У сусідів

“Геніальна” промова білоруського вождя 9 травня

Огляд основних подій білоруської пропаганди про війну в Україні за 10 травня.

Як це зазвичай і відбувається, представники секти Лукашенка починають рефлексувати та інтерпретувати геніальну промову свого вождя, виголошену 9 травня.

Прова була знакова“. Таку думку висловив політолог Олександр Шпаковський.

Цитата:
Незважаючи на те, що у 2020 році з боку українського режиму на адресу білоруської влади та громадян сипалося багато образ, наш глава держави дипломатично висловлюється стосовно влади України. В Україні люди та військові дезорієнтовані, а керують там особи з абсолютно нацистською ідеологією та мисленням. Українських послідовників використовують як гарматне м’ясо”.

Деякі приклади останніх “дипломатичних висловлювань” Лукашенка про президента України:
1️⃣“У Володимира Зеленського своєї поведінки немає”.
2️⃣“Вже час поголитися, одягнутися нормально”.

Подібних висловлювань було набагато більше. Але й двох вищенаведених достатньо для спростування пропагандистської тези. Загалом у словах пана Лукашенка про Володимира Зеленського з’являється неприкрита заздрість та образа. Адже у Білорусі з 2020 року теж триває війна проти супротивників влади. І навколо нелегітимного режиму теж згуртувалися його най затятіші прихильники, які чисельно не представляють більшість громадян Білорусі. Проте білоруський вождь не може похвалитися абсолютною підтримкою свого курсу. Тому вже 2 роки доводиться доводити своєму електорату “елегантну перемогу” на виборах та проводити масові репресії для її закріплення. На відміну від президента України, який є національним лідером українського народу, який під час війни абсолютно органічно виглядає “не голеним” і без костюма з краваткою.

Дії подібні, але ефект виходить протилежним.

Загалом наведені вище слова пропагандиста можна розгорнути на 180 градусів. Люди та військові в Україні не дезорієнтовані, а саме орієнтовані на захист країни від російського вторгнення.

Керівники країни керуються не нацистською “ідеологією та мисленням“, а національно-орієнтованими логікою та мисленням.

Не зовсім зрозуміло, хто такі “українські послідовники”. Пропагандист, напевно, хотів наголосити, що Україна – це не країна, а просто націоналістична ідеологія зі своїми послідовниками, яких зараз використовують як “гарматне м’ясо”? У такому разі фразу можна інтерпретувати так: “Патріоти України мужньо і самовіддано захищають свою землю”.

Пропаганда продовжує свої спроби натягувати “сову на глобус“.

@Hajun_by

Беларускі Гаюн (Резервный)

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply