ВІЙНА, Олена Білоус, Очима жінок

Проблему з пальним, обмеження з продажу його відчули зараз мабуть всі

В ЗМІ розповідають про причини, однак не всі говорять про те, що ця ситуація дає велике поле для зловживань:

– купити по талонах оптом за вигідною для АЗС ціною;

– експерти повідомляють про занепокоєння ситуацією, коли задля збільшення вигоди змішують пальне з неякісним сурогатом, який, не йде в жодне порівняння з тим, з чим змішували в довоєнний період;

– деякі ЗМІ пишуть про те, що ціна експорту пального зросла в 15 разів, тобто з 5 до 85 тис. грн за рахунок цього й виставляються майже космічні ціни за 1 літр.

Ми також всі спостерігали за артобстріалими орками нафтобаз в Україні.

Суб’єктивна думка не експерта.

До чого подібні дії можуть призвести вже в найближчому майбутньому?

– Від якості пального безпосередньо залежать вартість обслуговування та ремонти автівок, тобто зростатиме потреба в техобслуговуванні, підвищиться частота зносу комплектуючих (потрібна буде часта їх заміна).

– В зв’язку зі зростанням попиту на ремонти майстерням, в свою чергу, можливо доведеться збільшувати вартість надання послуг (наймати нових працівників).

– Зростання ціни на пальне також відобразиться на зростанні починаючи від надавачів послуг з перевезення пасажирів до перевезення продуктів харчування, тобто найнеобхіднішого для життєдіяльності нас з вами.

– Здорожчання посівної кампанії і як наслідок – в подальшому товарів першої необхідності, які входять до споживчого кошику.

– Погіршення логістичної ситуації в післявоєнний період, і не тільки, між різними регіонами України (недоступність поїздок, через їхню вартість для більшої частини громадян на своїх авто).

– А в підсумку зі зменшенням доходів громадян – зменшення відрахувань на військовий збір, тобто підтримку нашої Армії та усілякої допомоги волонтерам.

– Зростання кількості емігрантів (інтелігенції та інтелектуалів), які не бажатимуть жити в Україні за межею бідності.

Кому вигідна дана ситуація? Що далі???

Leave a Reply