ВІЙНА, У сусідів

Пропаганда активно розповідає про плани Польщі щодо включення до свого складу частини території України

Огляд основних подій білоруської пропаганди про війну в Україні за 17 травня

Останнім часом пропаганда активно розповідає про плани Польщі щодо включення до свого складу частини території України. Не залишився осторонь обговорення актуальної теми і політолог Алексей Дзермант.

Цитата:
Ми розуміємо, що за цим усім стоїть саме бажання відірвати від України частину території. Дуда та всі українські політики про це говорять. Зараз Україна для них є таким ласим шматочком”.

Пропаганда звинувачує Польщу у “фантомних імперських болях” та бажанні розширення своєї території. Проте саме цієї секунди Росія веде загарбницьку війну проти України, реалізуючи ті самі “фантомні імперські болі”. Польща ж поки що відзначилася прийомом кількох мільйонів біженців, створенням спеціальних умов та допомоги для них, підтримкою та солідарністю з Україною. Напевно, тому пропаганда й шаленіє.

Як ми й прогнозували, сьогодні розпочалася рефлексія за словами Лукашенка, сказаною під час саміту ОДКБ 16 травня. Серед коментаторів зазначимо білоруського депутата Ігоря Хлобукіна.

Цитата:

  • Розпочата спецоперація Росії в Україні – логічний результат практичного припинення знущання над російським народом, якого допускати більше вже не можна“;
  • “Розв’язування військового конфлікту, спрямованого на знищення Росії, колективному Заходу дуже вигідно. Завдання в них одна – створити осередок напруженості під боком Росії, послабити її економічно, зломити волю керівництва, посіяти хаос в умах людей”.

Вбивство українських громадян – “логічний результат” для Росії. А для білоруського депутата підтримка вбивства українських громадян – це якийсь modus operandi. Хто, де і як знущався з “російського народу“, і як саме внаслідок цієї “знущальної політики” постраждав депутат-призначенець не повідомляється.

Складається враження, що депутату Хлобукіну нещодавно зробили лоботомію. В одному реченні він каже, що Росія правильно розпочала “військову спецоперацію”. А наступного – що військовий конфлікт вигідний “колективному Заходу”. Але навіщо тоді Росія почала цей конфлікт, якщо він вигідний для Заходу, але невигідний Росії? Загадка.

Депутат каже, що “військова спецоперація” покликана покласти край “знущанню з росіян”. Проте як так сталося, що в рамках припинення страждання одних росіян почали страждати (зокрема) російськомовні міста та мешканці східної України?

Білоруські пропагандисти та чиновники продовжують “танцювати в долоні” і радіти війні.

@Hajun_by

Беларуски Гаюн (Резервный)

Мова оригіналу російська. Переклад

Leave a Reply