ВІЙНА

Дайджест новин за ніч з 21-22.05.2022р.

Щодня читаючи новини – хочеться кричати! Здається це вже дно, однак чимраз орки переконують в тому, що це ще далеко не дно. Дуже важко втримувати рівновагу. Дякую всім нашим воїнам, які боронять Україну!

Сьогодні поділюся новинами від групи “Нацгвардія – Війна за Мир”:

🔻Польща має намір розмістити бази НАТО на постійній основі, — прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький.

🔻До України прибув президент Польщі Анджей Дуда. Він зустрінеться з Володимиром Зеленським, виступить у Верховній Раді. Також відбудуться переговори делегацій двох країн. Востаннє Дуда відвідував Україну в середині квітня.

🔻В Чорному морі продовжується маневрування 6 великих десантних кораблів та 2 носіїв крилатих ракет. Вони готові до застосування понад півтора десятка вбивчих снарядів. – ОК Південь.

🔻Окупанти встановили плату за виїзд з окупованої Херсонщини. Рашисти пропонують перепустку за $1000 або їх еквівалент. Однак потім починають підступно відкривати вогонь у слід. – ОК Південь.

🔻В уряді росії визнали: санкції зруйнували всю логістику в країні. Міністр транспорту савельєв рф каже: «Ми змушені шукати нові логістичні коридори».

🔻Ситуація на Запоріжжі: підприємцям, які не хочуть продавати товари за рублі, окупанти погрожують «профілактичними бесідами».

🔻Через пошкодження, спричинені бойовими діями в Україні залишаються знеструмленими 675 населених пунктів (переважно Донеччина, Луганщина, Харківщина). Без газопостачання – понад 160 тис. абонентів. Найскладніша ситуація із газопостачанням – в Запорізькій, Чернігівській, Миколаївській та Харківській областях.

Leave a Reply