Fantasy in Cards, Таро

Карта дня на сьогодні, 22.05.22p.!

Три проблеми. Настав час щось вирішити, відрізати, покінчити з чимось, як би боляче не було. Припинити якусь війну. Робота, до якої лежить серце. Огида до неї. Конфлікт. Серйозна сварка. Прагнення недосяжного ідеалу. Любовний трикутник. Ревнощі. Зрада. Серце розбите. Душевний біль. Розчарування. Перелом. Розрив відносин. Розлучення. Завершення. Втрата. Печаль. Очищуючі страждання. Сльози визволення. Переїзд. Черниця. Серйозна хвороба. Рана. Хірургічне втручання. Чорна магія. Пристріт. Прокляття. Вуду.

Порада
Будьте готові дізнатися про щось неприємне, але неминуче.

Застереження
Не зраджуйте мріям, щоб не відчути розчарування.

Карта дня
Сьогодні вам так чи інакше доведеться проковтнути гірку пігулку. Вас чекає черговий облом у роботі, «неприємна звістка» або болісне рішення. Так що зберіться, тримайте спину прямо і постарайтеся переварити це якнайшвидше.

Зробіть те, що маєте.

Не відкладайте неприємну телефонну розмову або візит до лікаря на завтра.

Так як карта дня у нас сьогодні складна, то я попросила Ангельську підказку в цій ситуації на сьогодні.

Вияв Сили.
Щоб залучити бажаний результат, використовуйте ваші духовні здібності та природні вміння.

Ви маєте силу! Цією картою Ангели нагадують вам про ваші вроджені духовні здібності. Можливо ви скаржилися на щось або відчували себе жертвою під впливом чиєїсь волі. Ця карта нагадує вам, що у вас є сила, щоб змінити все у вашому житті, використовуйте ваші природні духовні здібності.

Коли ви скаржитесь, то ви віддаєте вашу силу іншим. Скарги це також негативні твердження, які притягують до себе більше небажаних наслідків. Ангели попросять вас замінити стару звичку скаржитися на благотворну реакцію щодо подання бажаного результату. Все вийде!

ПРАКТИЧНІ КРОКИ 👼
Подумайте про ситуацію, яку ви хочете покращити, та напишіть, намалюйте або створіть колаж, який описує кращий результат.

Дивіться на це зображення ваших бажань щодня і не турбуйтеся про те, “як” вони проявлятися.

Завжди, коли ловите себе на занепокоєнні чи з’єднанні у ваших здібностях, кажіть: “Архангел Йофіл, ангел краси, будь ласка, скрась мої думки про бажання так, щоб вони повністю були засновані на любові“.

Leave a Reply