Fantasy in Cards, Таро

Карта дня 24.05.22р.

Назва карти:
Смерть. Коса. Дитя Великих Змін. Трансформація. 
Король Братства Смерті.

Ключові слова:
Неминуча. Безповоротність. Вичерпаність. Остаточність. Розставання. Прощання. Жалобка. Забуття. Необхідність кардинальних змін. Визволення. Очищення. Спокута. Трансформація. Реінкарнація. Перетворення. Духовне відродження.

Опис Карти: 
Зміни невидимі, але глибокі, подібні до тих, що відбуваються, в зерні, що розкладається в землі, щоб дати життя новій рослині.
Це – перемога над фізичною смертю чи над смертю взагалі.

На карті Смерть зображений скелет у чернечій рясі.
У лівій руці він тримає чорний прапор, на якому вишито квітку з п'ятьма пелюстками.
Це містична троянда, символ життя.
Поруч люди, яких він забирає із собою.

На горизонті сяє західне, або висхідне.
Сонце - знак безсмертя, зоря нового життя.

Смерть: Значення карти дня

Цього дня для людини те, що відбувається, стане пройденим етапом (минулого). Для когось це буде приємною звісткою, що нарешті це сталося і все завершилося, а комусь не захочеться розлучатися, адже цей час так багато важив для нього. Але нічого тут не вдієш, треба змиритися з обставинами, і підготуватися до того, щоб розлучитися з минулим.

Немає сенсу намагатися зберегти те, що було, спробуйте відпустити його. Тільки так по-справжньому можна буде відчути себе щасливим і вільним, щоправда поняття прийде трохи пізніше. Людина зазнає полегшення та звільнення.

Порада карти
Необхідно підготувати себе до змін, які відбудуться у вашому житті. З їхньою появою в людини повністю зміняться погляди на життя, вона і сама у принципі стане зовсім іншою людиною. 
Аркан вказує на те, що людині просто необхідно пройти цей етап у своєму житті: пережити його та очиститись від усього минулого.
Життя так влаштоване: щось минає і закінчується, втрачає колишній сенс, але з'являється щось нове, що ми впускаємо у свою долю. Адже якщо людина не розлучатиметься з непотрібним і старим, то в її житті не знайдеться місця для чогось нового. 
Навіть відмовившись від шкідливих і поганих звичок, людина зробить більше користі, ніж шкоди. 
І цей вчинок також можна буде назвати кроком до нових випробувань.

Leave a Reply