Fantasy in Cards, Таро

Карта дня 25.05.22

Піду туди, не знаю куди. Будь що буде. Прорив до свободи, змін. Потрібно рухатися. Ти вже в дорозі. Дорога дальня. Можливо по воді. Горизонти ще не видно. Ціль не ясна. Не знаю, як хтось до мене ставиться. Любить не любить. Час покаже.

Порада

Вирушайте в дорогу, незважаючи на затримки, та вступіть на нову землю.

Застереження

Не святкуйте боягуза.

Карта дня

Не виключено, що у вас вже тремтять коліна. На вас чекають зміни, або на вас чекає щось незвичайне, або ж ви готуєтеся вступити «на нову землю», і у вас мандраж. Головне – не опускати руки та не відмовлятися. Зробіть потрібний крок рішуче і тверезо, а потім огляньтеся. Напевно, знайдеться хтось, хто зможе допомогти вам.


Якщо вам випадає ця карта, це означає, що ви готові шукати більш гармонійне оточення або здійснити подорож за кордон.
Вона також може вказувати на зміну місця проживання, що спричинить переломний момент і початок нового циклу вашого життя.
У вас зараз набагато сприятливіші перспективи, ніж вони були останнім часом; і ви поступово відходите – як у фізичному, так і в розумовому плані – від бурхливого минулого, навіть якщо ви знаєте, що у вас ще багато важких моментів попереду.
Вам, можливо, довелося пережити час великих нещасть, і ця карта наголошує на тому, що тепер вони вже позаду.
Ви здатні знову повернути собі почуття власної гідності та самоповагу після принизливого досвіду, пережитого в період, що знаменується П'ятіркою Мечей.

Leave a Reply