Fantasy in Cards, Таро

Що нам хочуть передати ТАРО Чорних Котів

Коти сидять і тільки плачуть. Чи то через недавню бійку, чи то від страху майбутньої самотності. А можливо, вони щось не змогли поділити. Це може означати як сварку, так і розбещення з другом або партнером. Повне припинення стосунків чи тимчасове. Може вказувати на любовний трикутник та наслідки з цим пов'язані.
Ми чекаємо допомоги з-за, коли приходить та допомога, яку чекають, перебуваючи в найскладнішому становищі. Це може бути хтось, хто вищий за вас рівнем життя, статусом, життєвої позиції в цілому. Також це може бути ситуація, яка допоможе нам вийти з вашого важкого становища. Не відмовляйтеся від такої допомоги, прийміть її та вибирайтеся. А можливо, це ви виступаєте в ролі того, хто допомагає тим, хто потрапив у біду.
Але не забувайте про те, що якщо вам допомогли, то настане момент і ситуація, що вам треба буде відплатити тією ж манетою.
Надалі ми бачимо, як коти блаженно сидять на траві попиваючи молоко, навколо молочні річки мир і спокій. Цей аркан несе в собі щастя та гармонію душі та тіла. Радість та безтурботність, повну чашу в сім'ї та справах. Ця карта щастя та єднання, самореалізації удачі. Успіх і гармонію, реалізацію планів у різних сферах життя, як у коханні та відносинах, так і справах. Або наближення гарного результату ситуації.
Нам радять мати блискучий розум, за допомогою якого він вирішує всі справи та питання.
Завжди намагається знайти усьому пояснення, впритул до фанатичності. Якщо захоплений справою, може непомічати нічого навколо, доки закінчить розпочате, а може зруйнувати так і не закінчивши, бо запальний і емоційний. Легко прораховує результати ситуацій, що часто допомагає в житті. Тим не менш, це тонка і вразлива натура, схильна до дипресій та меланхолії.
У розкладах може показувати як вас чи когось із вашого оточення.

Гарного всім Дня! Миру та Мирного Неба на ЗЕМЛІ.

Leave a Reply