Fantasy in Cards, Таро

Відповіді розкладу на тиждень

1 

Карта Лілії:
Будинок чистоти та духовності. Манер та виховання людини.
Як і інші квіти Лілія має двояке значення, символізуючи життя і смерть, незайманість та плодючість, жіночий та чоловічий принципи. Квітка лілії пов'язана з числом 6 і гексаграмою, яка пов'язана з поєднанням протилежностей, гармонією та світом.
Карта Лілії говорить про чистоту намірів, щирості, високі ідеали. З нею пов'язане доброчесне життя, благородні вчинки, прагнення ідеалу і набуття успіху на цьому шляху. Все за вищим класом. У побутовому аспекті говорить про наші звершення та досягнення. Часто виходить на військових та лікарів, тих, хто служить ідеалам, високій меті, благодійності.
Лілії – карта щасливих ознак і хороших перспектив. З нею пов'язане доброчесне життя, благородні вчинки. Карта Лілії завжди говорить про щось високе, про прагнення до ідеалу та набуття успіху на цьому шляху. Отримання радості від обраного високодуховного шляху. У більшості випадків карта Лілії говорить про високе привілейоване становище, статусність, про людину з вищих кіл, вершки суспільства.
Карта лілії говорить про досягнення, громадське визнання та шану.

Карта дня
Цього дня Ви отримаєте благословення, зараз Ви на правильному шляху і Вищі Сили надають підтримку. Не бійтеся проявити великодушність та щедрість душі.
Попередження картки:
Пускання пилу у вічі, бравірування своїми аристократичними родоводом, найчастіше придуманими, манія величі з приводу блакитної крові.
Замовтеся надалі гнатися за статусом за всяку ціну. Варто одягнутися в смирення і скромність, лагідність, і тоді всі дари, якими Ви маєте стати вічними.
Порада картки:
Виявіть широту своєї натури. Розслабтеся і зберігайте спокій, ситуація має визріти. Набирайтеся поки що досвіду. Зачекайте часу перед тим, як діяти.

За часом та термінами карта Лілії-передбачає повільний розвиток ситуації, але гарантує довговічний результат.

У медичних питаннях
Карта Лілії говорить про тривале одужання та тривалий період реабілітації.

Як попередження може вказувати на отруєння, старезність, хворобу Альцгеймера, проблеми зі слухом та зором, усі хвороби, що виникають з віком. Як лікування порада з'їздити на курорт та відпочити.
Звернути увагу:
* Органи нюху
* Жіночі статеві органи
* Шкіра
У питаннях бізнесу та фінансів
Чесність та благородство, гарна висока посада. Карта Лілії є знаком того, що Ви займаєтеся своєю справою, маєте до нього неабиякі здібності та можете побудувати хорошу кар'єру, стати авторитетом чи знаменитістю у своїй сфері.

При питанні на так-ні - відповідь так.
При питанні про магічний вплив – відповідь «ні».

2.
22 Будинок Розвилки: Будинок вибору
Розвилка, перехрестя – символ змін, які пов'язані з нашим рішенням та вибором того чи іншого варіанта. Завжди вибираючи щось одне, ми відмовляємося від іншого, у цьому полягає борошно вибору. Будь-якій людині складно довго залишатися перед вибором, так буріданів осел помер з голоду біля двох стогів сіна, т.к. так і не зміг вирішити з якого стогу почати їсти. Інша крайність - кинутися стрімголов і не думаючи аби вирішити саму ситуацію. Але рішення завжди має бути усвідомлене, інакше потім доведеться довго розхльобувати і можна опинитися перед вибором ще гіршим, ніж був раніше.
І для того, щоб рухатися далі, потрібно вирішити якою дорогою і до якого пункту призначення ми йдемо. У казках часто герой йде дорогою і підходить до роздоріжжя, на якому лежить камінь з написом: «Ліво підеш — коня втратиш. Направо підеш — життя загубиш. Прямо підеш — будеш живий, та себе забудеш». І герою треба було обов'язково вибрати куди йти, адже не повертатися ж назад ні з чим несолоно нахлібавшись... і доводилося з трьох лих вибирати менше.
Тому найголовніше значення карти Розвилка – це необхідність зробити вибір.
Розвилка може віщувати випадкові разовий роман у дорозі або відрядженні, але потім ваші шляхи розійдуться.

Сама по собі карта може показати зраду, вас обійдуть за спиною, та розрив стосунків. Обман, відсутність зобов'язань, невизначеність, паралельні стосунки.
Карта Розвилка говорить про появу нових джерел доходу, нову пропозицію по роботі або підробітку, можливість зміни роботи або самого виду діяльності та професії.

Людина працює на двох роботах, неповний робочий день або має додатковий заробіток та підробіток, вовка ноги годують. Також карта Розвилка вказує на багатозадачність та багатопрофільність – на всі руки майстер. На роботі нерішучі клієнти та партнери, через що бізнес простоюватиме. У роботі з'являться важливі справи, які вимагатимуть термінового вирішення. Поява нових завдань.
У медичних питаннях.
У плані здоров'я Розвилка вказує на неоднозначність діагнозу. Можливо варто змінити лікаря чи терапію.

Також хвороба ніг та парних органів.

Звернути увагу
Парні органи: нирки, легені.
Лімфовузли, вени та судини.
Час та терміни:
Повільно, можливо, доведеться переробляти або шукати обхідний шлях, розпорошуватися на кілька напрямків.

Карта дня:
Розвилка говорить про те, що від Вас потрібно буде прийняти рішення та визначитись з якогось питання.

Поїздки, зміна маршруту, можете заблукати в новому районі.

Попередження картки:
Досить кидатися, на переправі коней не змінюють, визначтеся з вибором і рухайтеся в цьому напрямку, а то так і метатиметеся з одного боку в інший, вимотуючи і себе і оточуючих.

Порада картки:
Доведеться приймати важливе рішення у неоднозначній ситуації, робити вибір між двома рівноцінними можливостями. Можливо, варто пошукати альтернативу, дивіться на речі ширше, варто пошукати інші можливості. Настав час іти дорогою.
На відповідь ТАК/НІ- точної відповіді немає 50/50


3
28 Дім Чоловіка. Радість. Задоволення.

Чоловік – це символ раціонального початку, активного прояву себе у світі, екстравертності, безстрашності. Це і постать Батька у нашій підсвідомості, яка ставить спосіб взаємодії з суспільством та законом.
Карта говорить про прояв типових чоловічих якостей (волі, сміливості, наполегливості, сили, рішучості), підключення раціональної частини Вашої особистості.
У питаннях бізнесу та фінансів
Ви несете велику відповідальність за всю справу, здійснюєте керівництво, самі ухвалюєте рішення. Карта говорить про те, що тверда чоловіча рука веде справу за заданим курсом.

Карта може позначати начальника чи колегу по роботі.

Якщо ви шукаєте роботу, то чекайте на пропозицію від чоловіка.

Фінансове становище стабільне. Надходження грошей від чоловіка.

У медичних питаннях
Для чоловіка – проблеми у статевій сфері, з потенцією. Для жінки – гормональний збій.
Звернути увагу на органи:
* Чоловічі статеві органи
* Гормональна система
Час та терміни
- Середня. Швидко.
Карта дня
Цього дня варто проявити свій чоловічий початок – наполегливість, рішучість, відповідальність, мужність. Не бійтеся використати силу. Велика динаміка подій дня.
Попередження картки:
Ви занадто агресивні і наполегливі, до всього намагаєтеся підійти з погляду логіки, у цій ситуації потрібен м'який іньський підхід.
Порада картки:
Задійте ліву півкулю, аналізуйте ситуацію. Виявіть свою активність у світі. Заявіть себе, не бійтеся! Дерзайте!

При питаннях на так-ні - дає невизначену відповідь.
При питанні про негативний вплив – ні.

Leave a Reply