ВІЙНА, У сусідів

Чому такими катастрофічними стали поразки “елітних” орків – військовий експерт

Про це розповіли в телеграм-каналі “Медиаоборона”:

Британська розвідка розповіла, чому російські “елітні” підрозділи зазнали низки тактичних невдач в Україні. Експерти порталу Defense Express проаналізували їхні висновки.

Отже, ВДВ Росії накивали п’ятами так, що кинули під Ірпенем секретний “Барнаул-Т” з блоком “свій-чужий”. Серед невдач російських ВДВ також поразки на аеродромі Гостомель у березні під час спроб захопити Київ, проблеми з просуванням на Ізюмському напрямку з квітня та катастрофічний розгром при спробах переправитися через річку Сіверський Донець.

На думку британської розвідки, ці невдачі “елітних” повітрянодесантних військ армії орків, що складаються переважно з професійних контрактників, ще раз підтверджують проблеми командування росії зі стратегічним управлінням потенціалами власних військ. “Неправильне використання повітрянодесантних військ в Україні демонструє, як значні інвестиції путіна в збройні сили за останні 15 років призвели до незбалансованості спільних сил“, – йдеться у звіті британської розвідки.

Так, наприклад, повітрянодесантні війська використовувалися в місіях, – зауважують експерти Defense Express, – у яких краще було б використовувати піхоту з важкоброньованою технікою. Крім того, до значних втрат у багатьох елітних підрозділах Росії призвели “нездатність передбачити опір українців та подальше самозадоволення російських командирів“.

Крім того, експерти порталу нагадали, що було знищено БМП-3 1-ї батальйонно-тактичної групи 70-го мотострілецького полку 42-ї мотострілецької дивізії та 58-ї армії південного військового округу. “Тут можна згадати і таке – нещодавно ГУР МОУ опублікувало перехоплені переговори, в яких рашист скаржився на те, що ЗСУ розбили “елітну” 58-у армію Росії, яка була нашпигована “аналогівнет” технікою. І взагалі – незабаром “елітні” підрозділи рашистів, найімовірніше, поповнюватимуться і пенсіонерами – росія в максимально стислий термін прийняла закон, який скасовує віковий ценз для укладання першого контракту на службу в збройних силах орків”.

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply