ВІЙНА, У сусідів

росія, що встала з колін, або “руками українських солдатів”

Огляд основних подій білоруської пропаганди про війну в Україні за 26 травня.

На держТВ продовжують виходити сюжети, присвячені війні в Україні.

Однією з тем, яка активно просувається та обговорюється ТБ – це ведення країнами Заходу «руками українських солдатів» війни проти Росії.

Мета – послабити і знищити «Росію, що встала з колін».

Фундаментально ідея війни “руками українських солдатів” будується на тому, що країни Заходу здійснюють постачання зброї ЗСУ. Як наслідок, Росія не може швидко здобути військову перемогу над Україною.

Напевно, спочатку така постановка питання виглядала для адекватної людини дещо відірваною від реальності. Чекати, що Україна просто “підійме руки” перед агресією було, м’яко кажучи, недалекоглядно.

Важливо, що війна триває вже четвертий місяць. Але постачання важкого озброєння почалося лише згодом після початку бойових дій – коли стало зрозуміло, що Росією бліцкриг виявився чимось принципово іншим.

При цьому пропаганда намагається всіляко «оббілити» війну, що йде, наповнити її сакральними сенсами.

У хід ідуть концепції про «слов’янське братство», про необхідність повернути Україну «в лоно» правильного шляху розвитку.

Чи хочуть українці долучитися до «російського світу», який залишив по собі зруйновані міста та тисячі вбитих – питання риторичне.

Важливо зазначити, що країни НАТО постійно наголошують на небажанні прямого військового зіткнення з Росією. Адже таке зіткнення може призвести до складно прогнозованих наслідків для всього людства.

Також у сюжеті згадувалося “провокація у Бучі”. Білоруська пропаганда та режим категорично заперечують, що у Бучі російські війська вбивали мирних жителів.

Офіційна версія – підкинуті тіла вбитих та провокація, організована британцями для очорнення “російського воїнства“.

Залишається загадкою, хто більше, ніж саме “російське воїнство” зробило більше для свого очорнення.

Білоруська пропаганда продовжує займатися міфотворчістю.

@Hajun_by

Беларускі Гаюн (Резервный)

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply