Fantasy in Cards, Таро

Карта дня 29.05.22

Катра дня у нас випала "Трійка Кубків", як кажуть ця карта свята. Але в житті як вона програється як карта трикутника, третій зайвий, три сусіди. Свято на корпоративі на роботі. Так як у нас у Києві сьогодні день народження, всіх вітаю із цією прекрасною датою.

Давайте трохи згадаємо казку КАЗКА ПРО ЦАРЯ САЛТАНА,ПРО СИНА ЙОГО СЛАВНИЙ І МОЖЛИВО БОГАТИРІВ,КНЯЗІ ГВІДОНІ САЛТАНОВИЧІ І ПРО ПРЕКРАСНУ ЦАРІВНУ ЛИБІДЬ.
Три дівиці під вікном
Пряли пізно увечері.
«Якби я була цариця, -
Говорить одна дівчина,
То на весь хрещений світ
Приготувала б я бенкет».
«Якби я була цариця, -
Говорить її сестриця,
То на весь би світ одна
Наткала я полотна».
«Якби я була цариця, -
Третя мовила сестриця, -
Я б для батюшки - царя
Народила богатиря».
Так ось ця казка якраз нам показує трійку кубків. 

Трійка Кубків - значення карти
Насолода життям. Насолода. Дружнє оточення. Взаємна підтримка. Співпраця без лідера. Вирішення проблем. Успіх задуманої справи. Загальна втіха від досягнутого. Подяка. Святкування. Щастя. Одужання.

Порада
Святкуйте свої свята, а не календарні.

Застереження
Поділіться своєю радістю, перш ніж списати її в архів.

Карта дня
Вітайте день, що настав, бо він сповнений дарів. Радійте життю та повноті буття, і не забудьте подякувати долі за все те, що вона вам дала. Найкраще буде розділити цю радість із вашими близькими та друзями. Запросіть їх до себе, влаштуйте сімейне свято чи дружню вечірку. Зрештою, така нагода буває не щодня.

P.S. Та ще при тасуванні карт випадали карти 8 жезлів та Колісниця. Чекайте повідомлень швидких повідомлень, які впадуть як сніг на голову.

Якщо у вас є питання до мене, або ви хочете придбати індивідуальну консультацію, 💸 🌏 не за всі гроші світу, 😄 то можете зв'язатися.
Для зв'язку зі мною перейдіть за посиланням:
- телеграмм: Way with Taro Fantasy in Cards 

Leave a Reply