Блоги, ВІЙНА, Максим Віннік

Що я тут захищаю? Незалежність!

Якщо у мене спитають, що я тут захищаю і навіщо взяв в руки зброю, та попросять щоб я відповів на це питання одним словом, я не замислюючись відповім – Незалежність.

Все може у вас бути: і любов… і гроші… здоров’я… але, якщо при всьому цьому, у вас не буде незалежності – то ви не будете відчувати себе собою… а саме це, і є – Ти.

Ти… той хто прийшов сюди за тим, що знаєш тільки ти сам, і якщо ти тут, в цьому світі, не будеш собою, то і не віднайдеш і не зробиш те, заради чого ти в цей світ прийшов!

Незалежність, це так важливо для нас. Незалежність у прийнятті рішень, надає нам можливість бути відповідальними перед усім світом, бо ми не зможемо себе виправдовувати, посилаючись потім на будь-кого, хто на нашу думку впливав на прийняття нами рішення… важливого рішення…

Чим більше ми стаємо незалежними, тим більше людей та різних сил, намагатимуться нас контролювати.

Як мінімум, їм це кортить, бо вони відчувають, що у нас є те, чого їм не вистачає…

Але ж, вони, нерозумні, не можуть осягнути те, що саме наша Незалежність, дає нам змогу бути тими, хто ми є!

Ми не будемо собою, і не будемо більш такими бажаними, якщо нас підкорять – бо розчинимося в світі, втратимо свою волю та індивідуальність… ми станемо масою.

Наша Воля – Свята!

Такою її зробив, Творець.

Зробив, щоб віддати нам її повністю… і ніхто, ні Бог, ні Диявол – не можуть нею розпоряджатися, крім нас… якщо не буде її, то не буде і мене

Максим Віннік

Leave a Reply