Невпізнана сторона особистості, УПС, Цікаво

Виберіть сову, яка більше привертає вашу увагу

(прислухайтеся до голосу своєї інтуїції), і дізнайтеся її мудру пораду, яку вона приготувала спеціально для вас.  Якщо ви вибрали…

1. Сова Надії Ця сова говорить вам, що ваші найбільші мрії близькі до того, щоб стати реальністю.  Саме ви є архітектором свого життя і своєї долі і що завжди чекає нагорода на тих, хто йде по життю із мужністю, любов’ю та відданістю.  Можливо, що в деякі моменти життя все йде не так, як ви собі уявляли, але головне ніколи не втрачати віри в успіх.  Якщо ви впадете, встаньте і спробуйте знову, тому що віра і надія є ключем до справжнього успіху.

2. Сова Процвітання Ця мудра сова говорить вам, що кожна безсонна ніч і всі ті зусилля, які щоранку ви доклали для досягнення своєї мрії, скоро принесуть свої плоди.  Все, що ви робили, всі ті труднощі, які ви подолали були маленькими, але великими досягненнями на шляху до вашої мрії.  Ваше сьогоднішнє послання: Продовжуйте старанно працювати і наповнюйте своє життя вірою в процвітання, тому що ваша нагорода скоро знайде вас, все, що ви очікували, скоро здійсниться.

3. Сова Спокою Пам’ятайте, що найтемніший момент ночі – це те, що змінюється новим світанком.  Незалежно від обставин, ніколи не здавайтесь, не втрачайте сили волі та бажання просуватися вперед, долаючи перешкоди, з якими ви можете зіштовхнутися на своєму шляху.  Пам’ятайте, що без бою немає тріумфу і що завжди варто виявляти наполегливість у тому, чого ви хочете досягти.  Можливо, ви багато працюєте, але дуже скоро у ваше життя прийде спокій і ви зможете пожинати плоди всіх своїх зусиль і відданості справі.  Продовжуйте жити з вірою та спокоєм, бо найкраще ще попереду.
4. Сова Сили Ця сова нагадує вам, що ви чудова людина.  Ви багато чого досягли у своєму житті і що ваша сила і ваша воля дозволять вам досягти ваших найбільших бажань.  Іноді ви можете відчувати, що багато працюючи, ви не помічаєте жодного прогресу у досягненні поставленої мети.  Просто треба пам’ятати, що кожна з ваших дій – це те, що пізніше принесе свої плоди, і що на все потрібен час. Ваше повідомлення: Залишайтеся сильним та щасливим.  Живіть щодня з посмішкою і намагайтеся щосили, тому що якщо ви зробите все можливе, життя завжди дасть вам найкраще з того, що має.
5. Сова Щастя Ця сова, поспішає нагадати вам, що все, що ви робите з посмішкою на обличчі, матиме успіх.  Пам’ятайте, що сонячний день залежить більше від вашого ставлення, ніж від сонця, тому щоранку з впевненістю підтверджуйте, що цей день буде найкращим днем ​​вашого життя.  Живіть з вірою та оптимізмом, і тоді це буде помітно у всьому, що ви робите.  І якщо у світі є буря, не дозволяйте їй тягнути вас до себе, краще, заряджайте світ вашою радістю та вашим оптимізмом.  Пам’ятайте: Щастя – це сенс вашого існування, тому що ви щаслива і життєрадісна людина.
6. Сова Мрій Ця сова нагадує вам, що успіх – це результат наполегливої ​​роботи на шляху до вашої мрії.  Життя завжди на боці мрійників, тож ніколи не припиняйте мріяти.  Все те, що ви яскраво уявляєте, і те, заради чого ви з ентузіазмом працюєте, дуже скоро матеріалізується у вашому реальному світі.  Всі ваші ілюзії, всі ваші плани, і те, чого ви так довго чекали, ось-ось збудеться.

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply