ВІЙНА, У сусідів

Збройні сили РФ тренуються на полігонах із ЗС РБ?

Останній тиждень нам надходить велика кількість повідомлень про можливі спільні навчання ЗС РФ та ЗС РБ. Російські військові були неодноразово помічені розташуванням частин міноборони Білорусі. Їх бачили у в/ч 68473 (Колодищі, Мінський район), в/ч 1257 (Прудок, Мозирський район), військові РФ також помічені в Бресті, на аеродромі у Зябрівці (Гомельський район) та в Мачулищах (Мінський район).

У зв’язку з цим примітно, що за інформацією Руслана Левієва, засновника Conflict Intelligence Team, нові солдати ЗС РФ ще мають пройти підготовку для приєднання до поточної війни з Україною. Очевидно, що для тренування новобранців потрібні інструктори, яких у країні залишилося не так багато: переважна більшість вирушила на фронт і бере участь у військових діях. Видання Медіазону з відкритих джерел встановило щонайменше 491 загиблого офіцера. За оцінками ЗСУ, загиблих офіцерів значно більше.

Моніторингова група «Беларускі Гаюн» продовжує стежити за діями та пересуваннями ЗС РФ та ЗС РБ територією Білорусі. Висока ймовірність, що білоруські військові вже беруть участь у підготовці російських новобранців.

Якщо у вас, у ваших близьких чи родичів є більше інформації щодо спільних навчань — пишіть у @HajunBYbot

@HajunBYbot

Беларускі Гаюн (Резервный)

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply