Fantasy in Cards, Таро

Карта дня 30.05.2022

Коли карта Двійка Мечей з'являється в розкладі, це може означати метання між двома вогнями. У вас є два шляхи розвитку ситуації, але жоден з них не влаштовує вас, звідси коливання, невпевненість і нерішучість. Пов'язка на очах може означати, що ви боїтеся зазирнути правді у вічі для того, щоб уберегти своє серце від серйозних переживань. Ви не готові на рішучі дії, даремно сподіваючись, що все утворюється само собою.
Двійка Мечей – карта, що говорить про конфлікт із самим собою або кимось ще. Карта може відображати вашу болісну боротьбу з совістю. Під загрозою тендітне перемир'я, що загрожує поставити вас у незручне становище, хиткий світ на межі війни.

Двійка Мечей – образний символ злих мов. Ви сподіваєтесь сховатися від них? Не будьте настільки наївними, вони вас дістануть і неабияк зіпсують вам життя.

Карта дня
Сьогодні вас будуть долати сумніви. Чи правильне рішення, прийняте вами недавно, що робити далі, чи заслуговує ця людина (або пропозиція) моєї довіри? Начебто зник ваш внутрішній голос, єдиний здатний усунути всі сумніви. Якщо від вас потрібно висловити думку чи прийняти рішення, то день для цього сьогодні непридатний. Відкладіть справи на завтра: ранок вечора мудріший.

Порада
Піддавайте усе сумніву; довіряйте але перевіряйте.

Застереження
Не намагайтеся знайти рішення або лінію поведінки за допомогою лише інтелекту.

Здоров'я:
Біполярний розлад. Розхитані нерви. Хвороба очей. Тривожність. Роздратування. Алергія.

Якщо у вас є питання до мене, або ви хочете придбати індивідуальну консультацію, 💸 🌏 не за всі гроші світу, 😄 то можете зв'язатися.
Для зв'язку зі мною перейдіть за посиланням:
- телеграмм: Way with Taro Fantasy in Cards 

Leave a Reply