Fantasy in Cards, Таро

Карта дня 01.06.22

На сьогодні нам випала карта 7 кубків.

Політ метелика. Фантазії, ілюзії, яскрава уява, бачення, хибні сподівання, непоправні мрії, акуратно бути з рідинами і рідкими напоями т.к. можна отримати інтоксикасію від води чи будь-якої рідини. Так само по цій карті можуть прославлятися токсичні відносини, в яких ви помилялися.

Сімка кубків вказує на небезпеку неправильного вибору. Вам здається, що йому відомі всі обставини ситуації і він робить правильний вибір. Проте насправді він недооцінює ситуацію, оскільки не знає всієї інформації або неправильно судить про власні можливості. Рекомендується відкласти ухвалення рішення на потім.

Карта дня
Зберігайте абсолютну ясність і тверезість розуму, щоб не погнатися за примарою, не піддатись обману або самообману. Сьогодні ви не повинні приймати жодних, навіть найпривабливіших пропозицій, вважайте їх сном, пробудження після якого може виявитися гірким. Тому будьте обережні з алкоголем та іншими отрутами. У сьогоднішніх снах і мріях може, звичайно, приховуватися здорова ідея, проте чи варто її здійснювати, краще вирішіть в інший день.

Порада
Виберіть собі мрію і всіма силами беріться за її здійснення.

Застереження
Не біжіть від дійсності і не піддавайтеся на приманки, що ведуть до загибелі.

Найближчим часом слід бути обережним у всьому. Невиправданий ризик – зовсім не те, що зараз потрібне. З особливою увагою ставтеся до кожного свого кроку, інакше можете потрапити в прірву своїх невдач, з якої важко вибиратися.

Будь-яка справа, нещодавно розпочата, може виявитися безнадійною та безперспективною. Якщо є сумніви, кілька разів перевірте ще раз своє рішення. Цим правилом варто користуватися не лише у кар'єрі, а й у особистих справах.

Якщо у вас є питання до мене, або ви хочете придбати індивідуальну консультацію, 💸 🌏 не за всі гроші світу, 😄 то можете зв'язатися.
Для зв'язку зі мною перейдіть за посиланням:
- телеграмм: Way with Taro Fantasy in Cards 

Leave a Reply