ВІЙНА, У сусідів

Лукашенко вручив нагороди співробітникам КДБ за спецоперацію в Україні

Обзор основних заходів білоруської пропаганди про войну в Україні за 31 травня.

Серед сьогоднішніх заголовків держЗМІ в номінації “Самий суперечливий” перше місце заслужено займає цей: “Лукашенко вручив нагороди співробітникам КДБ за спецоперацію в Україні”.

Цитата: «Президент сьогодні нагородив співробітників Комітету держбезпеки, які брали участь у спецопераціях КДБ на території України».

Пропаганда з самого початку війни твердить, що білоруські військові не приймають участі в бойових діях в Україні. А тут таке одкровення!

Але це не те, про що ви могли подумати. У цьому випадку мова йде про операцію з «звільнення наших громадян з чужої території». Так, ще у квітні повідомлялося про проведення білоруськими силовиками операції з повернення водіїв, які не змогли покинути територію України через початок війни. Повідомлялось, що «унікальність операції в тому, що … вивезли наших громадян з території чужої країни».

Лукашенко також заявив, що два білоруса до початку «спецоперації білоруських спецслужб» були вбиті українцями. Однак відповідно до повідомлення ЗМІ, білоруси загинули в результаті ракетного удару, нанесеного російською авіацією, яка вилетіла з території Білорусі.

Білоруська пропаганда в будь-якій незрозумілій ситуації продовжує звинувачувати українців.

@Hajun_BY

Беларускі Гаюн (Резервный)

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply