ВІЙНА, У сусідів

Обзор основних змін на території Білорусі

У Білорусі проводять сумісні навчання ВС РФ і РБ, про які ми писали раніше. Крім основних місць, додалося ще одне в Осиповичах, де були помічені 3 вантажні машини ВС РФ, які їхали зі сторони Осиповичського полігону. Недалеко від траси М-5, біля пгт Сосновий (Осиповичський район), в лісі стоїть Точка-У. Крім того, в деяких в/ч оновили техніку, в основному привезли більш сучасні та потужні радіолокаційні станції. Відбулося збільшення кількості РЛС по всій країні, а основними місцями розміщення станцій є прикордонні міста та села.

Рогачевське видання «Свободное слово» також підтвердило, що на території Рогачевського району відбудуться навчання з вогневої підготовки, буде задіяно стрільбище, розташоване в 300 метрах західніше міського кладбища.

Видання @flagshtok повідомило, що 27 травня о 16:45 у Новобелицькому районі Гомеля було помічено переміщення оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер» із знаком «V» на бортах в сторону півдня. Ми змогли підтвердити, що цей комплекс був помічений в Гомелі, після чого того ж дня він вирушив до прикордонного переходу «Три сестри». Декілька “составов” рухалися в ту ж сторону пізновночі 27-29 травня. Біля прикордонного

Відповідно до надійшовшої неперевіреної інформації, є ймовірність, що військові з російського ЧВК намагаються влаштовувати провокації на кордонних територіях між Білорусю та Україною зі сторони Білорусі.

Моніторингова група «Беларускі Гаюн» уважно стежить навіть за невеликими переміщеннями чи змінами у військовій активності на території Білорусі.

@Hajun_BY

Беларускі Гаюн (Резервный)

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply