Fantasy in Cards, Таро

Карта дня 02.06.22

На сьогоднішній день у нас випала чудова карта СОНЦЕ.

При погляді очі насамперед зупиняються на сонці. Сонце одухотворене, має спокійне і ясне обличчя, символ божественного і мирського світла, життя, істини.
 
Це цілісність оновленої свідомості, що об'єднала у собі жіноче, несвідоме зі свідомим чоловічим.

Це одна з найщасливіших і найрадісніших карт. Вона обіцяє радісні перспективи у будь-якій справі. Сонце виправдовує найсвітліші надії. Якщо ви хворі, то видужаєте, якщо вам потрібні гроші, то ви їх отримаєте в повному обсязі. Також ця карта обіцяє відновлення дружніх зв'язків та любовних стосунків. Може говорити про швидке заміжжя або народження дитини.

Щоб активізувати та посилити дію цієї безперечно щасливої ​​карти, зосередьтеся на зображенні. Потім заплющте очі і уявіть, як над вашою головою повільно сходить сонце. Відчуйте, як його промені поступово падають на ваше закинуте обличчя, зігрівають кожну частинку вашого тіла. Уявіть, що з кожним променем у ваше тіло надходить позитивна енергія, наповнюючи вас радістю та енергією. Поступово ви перетворюєтеся на маленьку світлу сферу, свого роду "міні сонечко", осяючи світлом і радістю всіх, хто вас оточує.

Порада
Яскраво виявіть себе.

Застереження
Можете бути засліплені успіхом!

Картка дня
День запам'ятається яскравим та щасливим. Або це буде пов'язано з якоюсь перемогою, а можливо просто день пройде без проблем і турбот. Слід взятися за якесь нове заняття, воно стане успішним. Не забувайте і про те, що знайдуться люди, які теж захочуть взяти участь у цьому. Не відмовляйте їм у такій нагоді.

Якщо у вас є питання до мене, або ви хочете придбати індивідуальну консультацію, 💸 🌏 не за всі гроші світу, 😄 то можете зв'язатися.
Для зв'язку зі мною перейдіть за посиланням:
- телеграмм: Way with Taro Fantasy in Cards 

Leave a Reply