ВІЙНА, У сусідів

Тайвань заборонив експорт чипів у росію і Білорусь

За повідомленням інтернет-видання Taiwan News – Міністерство економіки Тайваня заборонило експорт сучасних чипів в росію та Білорусь у відповідь на вторгнення рф в Україні.

При цьому Мінекономіки Тайваня опубліковано весь список стратегічних високотехнологічних товарів, які заборонено експортувати до росії, разом з їхніми характеристиками. Крім того, експорт цих товарів також буде заборонено до Білорусі, оскільки це може допомогти рф обійти санкції. Тобто компаніям з цих двох країн, тепер заборонено купувати мікропроцесори або мікросхеми тайванського виробництва.

Крім того, Тайвань більше не буде продавати обладнання для виробництва чипів цим країнам. Мова, зокрема, про скануючі електронні мікроскопи.

За повідомленням The New York Times – Американські військовослужбовці, під час відвідин України, вивчали оборонну російську військову техніку.

Експерти вивчали російські боєприпаси та обладнання, в т.ч. системи наведення ракет і лазерних далекомірів. «Виявили, що майже всі вони они мають деталі від компаній із США та Європейського Союзу: мікросхеми, друкарські плати, двигуни, антенні та інші деталі», – підкреслили воєнні експерти.

Доречі, через санкції експорт напівпровідників із Заходу в рф скоротився на 90%, тому що робитиме далі російський оборонпром, «будем поглянути». Хіба що чипи з викрадених пральних машин будуть використовувати.

Leave a Reply