Fantasy in Cards, Таро

Ката дня з ранковою кавою 04.06.2022р.

На сьогодні нам випала мапа "ЗІРКА".

Зірка Магів. Надія. Мрія. Ясність. Гора Небес. Живе серед вод. Дочка Небосхилу. Очищення. Одкровення. Мовчання. Дороговказ.

Прекрасний Аркан. Він символізує надію, свіжість та відродження. Сімнадцята карта Старших Арканів колоди Таро так іноді називається – Надія. Спокою і умиротворення – точнісінько ранній літній ранок – ось той настрій, який передає Зірка.

Це не нічна красуня, а ранкова, лагідна, в ній нічого немає від похмурості та чорноти нескінченного Всесвіту. Черговий шлях наближається до завершення: минає ніч. Попереду – новий початок, свіжий, як ранок чудового дня. Яким воно буде? Залежить від вас.
Сьогодні вас будуть супроводжувати: 
* Успіхи у справах.
* Натхнення.
* Час для навчання новим умінням, хобі.
* Нові знайомства.

Карта дня

Радійте сьогоднішньому дню: зірки до вас прихильні! Згадайте, про що ви мріяли? Що б це не було, беріться за справу сьогодні, і вона врешті-решт увінчається успіхом, тому що сьогодні інстинкт безпомилково вкаже вам вірний шлях.

Якщо у вас немає жодних планів, спробуйте глянути на свою сьогоднішню ситуацію, так би мовити, з висоти пташиного польоту. Ви будете вражені, побачивши скільки цікавого вас оточує, і які нові горизонти відкриваються перед вами.

На сьогоднішній день карта дня випала путеводну зірку. Дуже часто цю карту називають путівну зіркою, тому що вона дуже благоприятна. Зазвичай вона випадає тим, хто вже давно страждає, попав у складну ситуацію. Її поява означає, що на небі взійшла ваша зірка, і тепер удача повернеться до вас. Чорна полоса скоро закінчиться, і ви отримаєте нагороду за всі перенесені вами випробування. Вона може носити як матеріальний, так і не матеріальний характер, але в будь-якому випадку вас порадує. Іноді наша нагорода може виявитися буквальною - вам вручать грамоту або медаль. Головне продовжуйте вірити у свою ЗІРКУ!

Порада картки

Зірка каже, що вас мучать сумніви, що такий період не сприятливий для різних планів. Ви можете не знайти щось, або навпаки втратити, ось до чого призведе надмірна самовпевненість. Ви занадто багато взяли на себе, можливо, це не було потрібно.

Може, ви не вірите, що нова справа буде надійною? Чи сумніваєтеся у собі? Може бути ви просто затяті? Розмірковуєте і сумніваєтеся, обережні, але швидше за все це буде не потрібно. Іноді аркан свідчить, що людина будує якісь плани, а потім ніби спеціально хоче сама собі нашкодити, і починає їх руйнувати.

Що стосується любові та почуттів, зірка говорить вам про те, що відбудеться побачення, і ви можете розраховувати на більш довгі стосунки.

ВИЩІ СИЛИ готові звернути на вас свій прихильний погляд, тому обов'язково подадуть вам якийсь знак, який показує вам новий напрямок вашого шляху. Намагайтеся звернути увагу на таємні знаки. Це можуть бути слова або назва випадково почутої пісні, назва журналу, стаття в газеті, оголошення на ліхтарному стовпі та інше.

 ВДАЛОГО ВСІМ ДНЯ! ♻ 

Якщо у вас є питання до мене, або ви хочете придбати індивідуальну консультацію, 💸 🌏 не за всі гроші світу, 😄 то можете зв'язатися.
Для зв'язку зі мною перейдіть за посиланням:
- телеграмм: Way with Taro Fantasy in Cards 

Leave a Reply