Fantasy in Cards, Таро

Ранок з кавою та карткою дня

Доброго ранку сьогодні нам випала непроста карта "СИЛА". 
Сьогодні день пройде 50/50, або ми будемо застосовувати силу, або проти нас будуть застосовувати силу. Сьогодні треба бути акуратними та берегти себе.

Внутрішня сила. Подолання страху. Сила духу. Енергія. Дія. Захист. Впевненість у собі. Випробування на міцність. Стійкість. Відвага. Мужність. Хоробрість. Приборкувач Лева. М'яке застосування сили. Приборкання «звіра у собі». Мудрість. Перемога розуму. Сила переконання. Примирення. Дипломатія. Такт. М'якість. Терпіння. Союз між дуже різними людьми. Сексуальний потяг. Пристрасть. Красуня і чудовисько. Лікування. Одужання після хвороби.

Карта дня
Сьогодні від вас потрібна ясність думки. Якщо ви переживаєте конфлікт, або вам потрібно ухвалити важливе рішення, насамперед намагайтеся зберегти порядність і врахувати віддалені наслідки своїх дій.

Можливо також, що сьогодні вам доведеться зіткнутися з наслідками дій, вчинених раніше. Залежно від того, як ви повелися тоді, вам стане легко або, навпаки, важко на душі.

          Вдалого дня!

Якщо у вас є питання до мене, або ви хочете придбати індивідуальну консультацію, 💸 🌏 не за всі гроші світу, 😄 то можете зв'язатися.
Для зв'язку зі мною перейдіть за посиланням:
- телеграмм: Way with Taro Fantasy in Cards 

Leave a Reply