Fantasy in Cards, Таро

Карта дня, як смак життя

Сьогоднішня карта дня свідчить про щось таємне і несвідоме (про темні сторони людини, про її таємниці). Карта може також приховувати таку таємницю, яка може бути небезпечною. У житті можуть статися неприємні моменти з проявом емоцій (заздрість, ревнощі). І поки що не час випробовувати себе на міцність, виявляти свою сміливість.

Карта застерігає вас про небезпеку, вона радить також – поводитися обережно, відстежуючи кожен свій крок. А все тому, що багато подій, які відбуватимуться, не завжди будуть підвладні людині.

Людина зіштовхнеться з непередбачуваністю. Інформацію, яку ви отримаєте, виявиться неповною, а все тому, що людина сама відмовляється “дивитися правді в очі“. Є небезпека потрапити до чиєїсь пастки, не виключені раптові зміни.

Ви можете зіткнутися з труднощами та перешкодами, однак не відразу стане зрозумілим, наскільки вони серйозні.

Дуже легко спіткнутися

зробити помилку. Якщо нещодавно все здавалося зрозумілим, то тепер темрява. Це як день та ніч. Вдень ми бачимо одну картину, а вночі зовсім інші відчуття.

Карта дня

День може вам здатися несприятливим. Причиною цього може бути поганий сон, який наснився. Не варто надавати особливого значення своїм снам, і лякати себе примарами та містикою. Якщо перед людиною стоїть якась важлива справа (нехай навіть неприємна і складна), не слід її уникати. Адже після подолання страху обов’язково з’явиться щось нове та цікаве. Просто потрібно зібратися з духом і зробити цей важливий і відповідальний крок.

День варто приймати таким, яким він є. Незважаючи на всі побоювання, нехай і повільними кроками, але треба рухатися вперед, а не назад. Вже пізніше можна буде побачити, як ви багато чогось досягли.

Порада картки. Навчіться долати свої страхи. Якщо людина зможе позбутися своїх страхів, то вона зможе зробити значний стрибок уперед.

Карта Місяць допоможе все подолати, виправити та вдосконалити.

Хіба можна дозволяти примарним труднощам ставати на своєму шляху?

Ні звичайно. І чинити опір потрібно реальним проблемам, не кажучи вже про якісь сумніви. Не варто піддаватися ілюзіям і помилкам, виявіть ясність розуму.

Успіхів Вам!

Leave a Reply